SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Teraz jest lepsza forma neotona do wlewow i do podawania domiesniowo ale zapomniałem nazwę dawka 2 gramy trzyma 2-3godz sztangisci sobie mocno go chwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Chyba się nazywa esafosfina
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Chyba się nazywa esafosfina


Znam ten środek ,jest obecny na rynku od co najmniej 10-12 lat... jednak bardziej stosowany przez sporty wytrzymałościowe , głównie kolarzy.

Tak że to raczej nie nowość


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/16/2019 11:34:06 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Tak masz rację ale teraz przeżywa druga młodość, hmmm w sportach siłowych znajomi sobie mega chwala co do sportów wytrzymalosciowych to mogę powiedzieć że biegacze klna na niego bo strasznie nogi pompuje i robią się twarde jak skala co utrudnia bieganie dłuższych dystancji do sprintow jest idealny, może zależy od dawki, znajomi testowali dawki 2gr podawane dozylnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Widzę Wzorek że mocno siedzisz w tematyce suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek
A słyszałeś o łączeniu solcoserylu z kwercetyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek
A słyszałeś o łączeniu solcoserylu z kwercetyna?


Wszystkie kwestie związane ze stosowaniem wlewów typu Solcoseryl,Tad600 itp..... konsultuję z lekarzem ,który ma ogromną wiedzę na ten temat. A zatem miksy , dawki itp. ustalam pod kątem mojego organizmu i jego potrzeb . Jeśli lekarz stwierdzi że to czy tamto , nie przyda mi się do niczego .... to sprawa jest dla mnie prosta.
Nie szukam wiedzy w necie , bo każdy pisze co innego ... jak już to opieram się na doświadczeniach moich najbliższych kolegów , którym mogę zaufać bo również korzystają z porad profesjonalistów w tej dziedzinie / lekarze sportowi kadrowiczów różnych dyscyplin.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/17/2019 12:17:20 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Ponieważ przesunąłem treningi , to dzisiaj wszedł ten który miał być we wtorek.....konsekwencją tego będzie odpuszczenie pleców po to żeby przed piątkowym treningiem klatki , była przerwa.

ŚRODA

Triceps wyciąg górny , ściąganie z góry uchwyt łamany

X x 6 x 4 serii
X x 6 x 2 serie dołożyłem kolejną płytkę , ciężko ale weszło ...jest progres

Triceps wyciskanie sztangi , wąski chwyt łokcie wzdłuż tułowia

120kg x 6 x 3 serie
130kg x 6 x 3 serie ostatnie 2 ruchy ciężko ale do końca

Triceps prostowanie ramienia w tył jednorącz w podporze

15kg x 8 x 4 serie

Ciekaw jak po tak ciężkim tricepsie , pójdzie mi w piątek klatka bo to tylko jeden dzień przerwy.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
W Z O R EK
FighterX
Ja jedyne formy jakie stosowałem, to mono alb jabłczan i osobiście nie odczuwam różnicy między jedną a drugą formą.


Nie wiem jakie dawki stosowałeś , ale ja odczuwałem różnicę ....mono mnie mocniej nawadniało.


Stosuję 5-10g dziennie, w zależności od aktywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
W Z O R EK
FighterX
Ja jedyne formy jakie stosowałem, to mono alb jabłczan i osobiście nie odczuwam różnicy między jedną a drugą formą.


Nie wiem jakie dawki stosowałeś , ale ja odczuwałem różnicę ....mono mnie mocniej nawadniało.


Stosuję 5-10g dziennie, w zależności od aktywności.


Był czas dawno temu że jadłem około 20g , ale coś nie ciekawie się czułem....
Teraz dawka dzienna 10g podzielona na dwie porcje.

Ogólnie z kreatyną tak jest , że jedni czują jej działanie inni wcale i rezygnują....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium