SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345946
W Z O R EK
Jawor50
W Z O R EK
wycwiel
Na przykład promocji WW


Jak najbardziej , do Wrocławia nie jest daleko
ELEIKO ma obciążenie kalibrowane , czyli waga jest wręcz idealna ...



Wrocław ma dużo dobrego sprzętu---- ELEIKO pod dostatkiem


To dlaczego nie widuję tego sprzętu na zawodach ??? Też trzymają w domu jak ja ?


START WROCŁAW ma sprzętu ELEIKO ful ,byłem i widziałem nie tylko na treningach a i na Międzynarodowej imprezie SREBRNA SZTANGA
A czy jacyś organizatorzy imprez zwracają się z prośbą o wypożyczenie to nie wiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Jawor50
W Z O R EK
Jawor50
W Z O R EK
wycwiel
Na przykład promocji WW


Jak najbardziej , do Wrocławia nie jest daleko
ELEIKO ma obciążenie kalibrowane , czyli waga jest wręcz idealna ...



Wrocław ma dużo dobrego sprzętu---- ELEIKO pod dostatkiem


To dlaczego nie widuję tego sprzętu na zawodach ??? Też trzymają w domu jak ja ?


START WROCŁAW ma sprzętu ELEIKO ful ,byłem i widziałem nie tylko na treningach a i na Międzynarodowej imprezie SREBRNA SZTANGA
A czy jacyś organizatorzy imprez zwracają się z prośbą o wypożyczenie to nie wiem


W taki razie proponuję żebyś spróbował załatwić sprzęt dla zawodników WW na jakieś zawody jeśli jest tego aż tak dużo, wtedy ja nie będę gnał ze swoim do Wrocka

Co innego mieć a co innego udostępniać sprzęt innym , organizatorzy Srebrnej Sztangi mają własny sprzęt ELEIKO .

Bardzo dobrze wiem że sprzęt ELEIKO jest w różnych klubach w całej Polsce , jednak nie każdy kwapi się żeby udostępnić go na zawody.....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-02-11 18:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345946
Organizatorzy SREBRNEJ SZTANGI to START Wrocław
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Taak już widzę jak Start Wrocław pożycza sprzęt
My staramy sie organizować zawody na dwóch stanowiskach i dysponujemy identycznym sprzętem dla obu .Wiadomo nie tak profesjonalnym jak profesjonalne zawody WL.Może kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
WTOREK

Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany , prostowanie ramion

X x 4 x 6 serii stały ciężar

Triceps kratownica w leżeniu do czoła

60kg x 4 x 5 serii

Barki przenoszenie hantli bokiem jednorącz w podporze / zaległe z wczoraj

32kg x 6 x 6 serii

Po treningu ...ciąg dalszy remontu sypialni . Jeszcze jakiś tydzień i już będzie luzik , pozostanie tylko czekać na zrobienie mebli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Ten remont mnie wykończy jak się dorwę do pracy , to czasami zapominam o porach ,,karmienia,,
Waga rano 112,5kg

Plecy wyciąg z góry w szerokim chwycie

X x 10 x 5 serii

Plecy wyciąg dolny w wąskim chwycie

X x 10 x 5 serii

Biceps uginanie ramion z hantlami / młotek

32kg x 10 x 5 serii ...nadal to ćwiczenie traktuję jako rehabilitacyjne , ponieważ za każdym razem dokładnie i mocno prostuję rękę w łokciu .





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-02-12 21:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Nagrałbyś filmik jak robisz biceps młotek na tych 32kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Nagrałbyś filmik jak robisz biceps młotek na tych 32kg


Ok . Nie ma problemu ....następnym razem jak będę robił to ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A ja bym chętnie zobaczył triceps z kratownicą jesli mozna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel
A ja bym chętnie zobaczył triceps z kratownicą jesli mozna .


Nakręcę na 100%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium