SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Właśnie przeglądamy z żoną pogodę i wychodzi że w tą sobotę ma być u nas ładnie , a my mamy spore zaległości w pracy.
Czyli raczej nici z próby w koszulce w sobotę , a zatem wypada że muszę jechać jutro....chociaż trochę za krótki odpoczynek po wtorkowym treningu klatki , ale jakoś to muszę rozwiązać.

goldberg1982

Widzisz sam że u mnie potrafi się wszystko bardzo szybko zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
No widzę właśnie, zmienia się wszystko w ekspresowym tempie, szkoda że Ci ten trening wypadł no chyba że będzie padać pogoda w górach też się zmienia w ekspresowym tempie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Waga rano 111,3kg

Tak jak pisałem zostałem ,,zmuszony,, do zrobienia kolejnego ciężkiego treningu klatki , dzisiaj...

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
160kg x 4

następnie technicznie na komendy z zatrzymaniem na klacie

180kg x 1
180kg x 1
200kg x 1
200kg x 1

MONSTER BLACK

230kg x 1
230kg x 1

Koszulka TITAN KATANA 52 A/S Low Cut Collar - ciąg dalszy rozciągania sprzętu , w celu lepszego ułożenia na ciele.

275kg x 1 do 4 desek
285kg x 1 do 3 desek
295kg x 1 bez desek .... i jeszcze brakło żeby doszła do klaty 2-3cm , oczywiście w górę sztanga była zabierana przez pomocników
255kg x 1 bez desek i próba samodzielnego wyciśnięcia , jednak na samym dole nie chciała dojść do klatki i podczas próby dociągnięcia ..sztanga przesunęła się w stronę brzucha.

Na tym zakończyłem dzisiejsze eksperymenty z koszulką , ale pojawił się cień nadziei .... może kolejnym razem już coś opuszczę do klaty i wycisnę w tej koszulce , a może jeszcze trzeba będzie ją rozciągnąć zakładając duży ciężar ? Myślę że można na prawdę sporo wyciągnąć z tego sprzętu , jednak żeby to się udało trzeba trenować typowo pod start EQ ....na pewno nie tak jak ja to teraz robię

Filmik z próby na 295kg ....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Ja pamiętam jak kolega kupił nowa katane to musiał na 330kg wchodzić żeby opuścić do klaty, ciężko się ją rozciagalo Nikt nie mówił że będzie łatwo przynajmniej masz wyzwanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Ja pamiętam jak kolega kupił nowa katane to musiał na 330kg wchodzić żeby opuścić do klaty, ciężko się ją rozciagalo Nikt nie mówił że będzie łatwo przynajmniej masz wyzwanie


Bardzo dobrze zdawałem sobie sprawę z tego , że nową koszulkę trzeba rozciągnąć pod odpowiednio dużym obciążeniem....robiłem to już wiele,wiele razy w przeszłości. Tylko teraz pierwszy raz w życiu łączę start RAW i EQ , dlatego treningi też są na pół gwizdka w obydwóch formułach..
Mam tylko nadzieję że przez treningi w koszuli , nie spieprzę sobie wyniku RAW bo przeciążenia na łokcie są potężne....dzisiaj miałem tego przykład , jeszcze czuję łapy i pewnie przez kolejne 2 dni tak będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
No właśnie miałem Ci to pisać żebyś się czasem nie uszkodził bo przeciążenia są spore
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
No właśnie miałem Ci to pisać żebyś się czasem nie uszkodził bo przeciążenia są spore


Pogoda dopisała według przewidywań synoptyków , i od rana ruszyliśmy ostro z zaległymi pracami. Na pierwszy rzut poszło podkaszanie a potem koszenie....masakra , trawa u niektórych klientów miała około 30cm i do tego ciągle mokra. Zasuwaliśmy na 4 podkaszarki i 3 kosiarki , do tego dziewczyny jeszcze potem plewiły..... Wszyscy na koniec roboty narzekali na łapy i barki , jedyna dla nich dobra rzecz to podwójna dniówka bo mimo soboty pracowaliśmy do 17-tej .

Myślę że jutro będzie tragedia z moimi łapami.....bo już dzisiaj mocno czuję lewy bark i bicepsy.

Jeśli chodzi o kolejne próby w sprzęcie , to myślę że jeszcze jedna góra dwie i odpuszczam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Solcoseryl na noc weź a ja właśnie wróciłem z twoich okolic pogoda piękna, dopiero jak wracałem po 17 w Chrzanowie dosyć popadalo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Solcoseryl na noc weź a ja właśnie wróciłem z twoich okolic pogoda piękna, dopiero jak wracałem po 17 w Chrzanowie dosyć popadalo.


Ja po dzisiejszym dniu mam opaleniznę ,,roboczą,, ..... przedramiona do łokci i kark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Haha to tak cierpisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium