SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
To musisz po kieszeniach stejki chować i podjadac podczas pracy


W tamtym tygodniu robiliśmy u naszego stałego klienta przy dwóch MC Donald ..... wyżerka za free przez cały dzień
Gdybyśmy robili tam dłużej to waga na 100% poszłaby szybko w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

Waga rano............................109,3kg

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
160kg x 5

wszystkie serie z zatrzymaniem na klacie
170kg x 2
180kg x 2
190kg x 2
200kg x 2 drugi ruch bardzo ciężko


Klatka wyciskanie leżąc MONSTER BLACK

220kg x 3 x 4 serie

Klatka butterfly , maszyna siedząc

X x 4 x 4 serie

Wczoraj układałem głazy na skarpie i nieco nadwyrężyłem prawe przedramię , mocno to odczuwałem podczas treningu.....od razu poszedł w ruch żel TRAUMON , mam nadzieję że coś pomoże bo nie chcę się ładować lekami przeciwzapalnymi ,przeciwbólowymi....




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/23/2019 8:05:09 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Myślisz, że to przedramie, czy może biceps?


Uczucie jest jakby przedramię , ale jestem na 99% przekonany że to dolny przyczep bicepsa....
Ból pojawia się podczas ściągania na wyprostowane ramię oraz przy próbie doprostowania w fazie końcowej wyciskania....wtedy przyczep jest najbardziej naprężony. Taki ból zaczął się pojawiać na jakiś czas po operacji łokcia , kiedy zacząłem pracować nad rozciągnięciem przykurczonego przyczepu....i z czasem ten ból narasta.





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/19/2019 3:40:33 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Szalenie prawdopodobne, że to przyczep z tego co piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Też mi się wydaje a raczej pewny jestem że to przyczep, skoro nie chcesz leków to ciężko przyczep leczyć, proponuję obkladanie lodem kilka razy dziennie jak masz możliwość to bardzo dobry jest laser z 10zabiegow przy 6-7 powinna być już duża poprawa, bardzo dobra jest akupunktura powiem więcej że jest niesamowicie skuteczna jak masz kogoś dobrego to wystarczy jeden zabieg i po bólu mocz łokieć w solance tejpy też dosyć odciazaja przyczep
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Albo zastrzyk w biceps z olfenu albo jest fajny też diprophos
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Albo zastrzyk w biceps z olfenu albo jest fajny też diprophos


Diprophos to kortykosteroid i więcej zrobi krzywdy w organiźmie niż pomocy....znosi ból ale powoduje zwapnienia przyczepów .
Olfen to lek który ładowałem w siebie przez kilka lat przed operacją biodra....bo tylko on pomagał.
Z najnowszych publikacji medycznych wynika że , diclofenac zawarty w tym leku jest mocno szkodliwy dla organizmu i znacząco przyczynia się do wylewów. Już od jakiegoś czasu wycofano go z punktów doraźnej pomocy medycznej oraz szpitali....

Lodowe okłady stosuję bardzo często , zamiennie ze schładzaniem lodem w spraju....
Jedyne wyjście to 2-3 dni przed startem odpoczynek i wtedy delikatnie jakieś przeciwbólowe....teraz stosuję TRAUMON w żelu i jest lepiej.



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/19/2019 8:06:11 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Dlatego diclofenac stosuje się krótko , kiedyś prof. Tadeusz Ambroży powiedział mi że jak stosować diclofenac to 2-3 dni w dawce po 300mg. Ale wiesz jak to jest każdy reaguje inaczej na dany lek. Akupunktury spoboj dobre są też peptydy pbc157
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Lodowe okłady zbijają stan zapalny nie pozwalając na pełną regenerację, raczej należy je stosować tylko przeciwbólowo, polecam też rozgrzewające maści, na przekrwienie miejsca, zwłaszcza po kompresji (np. voodoo gloss), która siłą pozbędzie się płynów zapalnych stamtąd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium