SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
To jeszcze dużo czasu by formę zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Z chęcią się sprawdzę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Tak czas jest ale już zacząłem bo muszę pomalutku żeby mi coś w łokciach nie pykło a muszę mieć je sprawne do mojej zabawy

Zapraszam !
Przyjeżdzają do nas mocni podciągacze na drążku pewnie się zainteresują nową konkurencją będzie z kim powalczyc no i oczywiście ja też się sprawdzę


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2021-01-11 23:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No masz rację bo można bicepsa urwać, i radzę też nadgarstki ćwiczyć bo na większych ciezarach często dochodzi do sytuacji że biceps by wziął ale nadgarstki puszczają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Muszę sobie sprawić kratownice


Super sprawa , tylko jak się ma szerokie barki a dostępne talerze o średnicy 45cm ....to jest problem z opuszczeniem do końca kratownicy . Chyba że się założy bliżej środka mniejsze a duże na zewnątrz . Ja tak będę robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel
A tak a pro po bicka to ile dajecie rade w strict curl ?


Niestety to już nie dla mnie , ja bicka tylko rozruchowo.... mam zrobioną tenodezę lewego bicepsa i nie chciałbym urwać kolejnej tytanowej kotwicy .
Piszę tak bo urwałem już jedną w barku , dlatego tą grupę słabiej i ostrożniej ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek a na jakim obciążeniu kiedyś bicka robiłeś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek a na jakim obciążeniu kiedyś bicka robiłeś?


Szczerze mówiąc nie pamiętam , operację na biceps miałem jakieś 7 lat temu....wprawdzie wtedy nic nie urwałem , ale górny przyczep był już mocno uszkodzony i ,,naciągnięty,, ścięgno bicepsa wchodziło w szczelinę barkową uniemożliwiając ruch ramienia.
Dlatego doktor odciął bicka i przyszył ścięgno w innym miejscu , mocując je na tytanowej kotwicy
Przy bardzo dużym wysiłku czasami łapie mnie skurcz w tej łapie , a sam mięsień różni się od drugiej ręki....zarówno sprawnością,siłą jak i rozmiarem . Chociaż akurat wymiary mnie nie interesują

Teraz jak robię ,,młotki,, w staniu na przemian , bez zbędnego bujania się to , jestem w stanie w miarę spokojnie robić hantlami 35kg . Nie wiem czy to mało czy dużo , ale dla moich potrzeb wystarczająco.
Oczywiście na aktualnym etapie moich treningów , ten ciężar jeszcze nie wchodzi w grę


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-01-11 23:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No powiem Ci ze 35 kg na młotki to już sporo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
No powiem Ci ze 35 kg na młotki to już sporo


W moim przypadku robienie młotkiem , jest zdecydowanie przyjemniejsze i mogę sobie pozwolić na większy ciężar....czuję że biceps przy tym ułożeniu lepiej u mnie pracuje . Nigdy po operacji nie zdarzyło mi się żeby przy takim ułożeniu ręki , złapał mnie skurcz lub ból w bicepsie co niestety zdarza się przy tradycyjnym chwycie. Wielka szkoda bo uwielbiam ćwiczenia bicka w supinacji , ale nie rezygnuję z nich tylko robię na mniejszym obciążeniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium