SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ha,ha,ha

Uśmiałem się z siebie samego....właśnie doczytałem przepisy WUAP,GPC w wersji angielskiej / bo niestety polskiej brak / i jakież było moje zaskoczenie i zarazem śmiech , kiedy zobaczyłem że kategoria wiekowa jest liczona dokładnie do dnia urodzin.
Czyli w moim przypadku to 2 września , a zatem jeszcze do dnia 2-ego września 2020 roku będę ciągle w grupie wiekowej 50-54 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
To ciągle młodzik jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
To ciągle młodzik jesteś


Tak wygląda

Wynika z tego że jeszcze mogę spróbować podciągnąć trochę RŚ , w różnych federacjach i wagach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Więc do boju młodzik ile jest aktualnych twych rekordów?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Więc do boju młodzik ile jest aktualnych twych rekordów?


Pozostały już tylko 2 RŚ , 2 RE w kat.110kg ...był jeszcze w federacji WPC ale już pobił go ruski.
Szkoda że na tych MP w Zalesiu nie było sędziego z uprawieniami bo miałbym jeszcze jeden RŚ w Federacji GPC ....a tak to teraz Rekord Polski jest wyższy od Rekordu Świata

W sumie startuję w 4-ech Federacjach , czyli super byłoby ustalić sobie cel......zrobienie do 2 -ego września 2020 Rekordy Świata w każdej z tych federacji . A może nawet w dwóch kategoriach wagowych tzn.110kg oraz 125kg

Myślę że warto sobie postawić wysokie cele , bo wtedy jest dużo lepsza motywacja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No pięknie a ile miałeś RS i RE? Pewnie imponująca sumę masz tych rekordów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
No pięknie a ile miałeś RS i RE? Pewnie imponująca sumę masz tych rekordów


Nie było aż tak imponująco....w sumie 11 , ale mam nadzieję to zmienić jeszcze w tym roku.
Jest jedna federacja GPC w której nie udało mi się dotychczas zrobić żadnego Rekordu , oczywiście oprócz Rekordu Polski który jak pisałem jest teraz wyższy od Rekordu Świata . W październiku są MŚ GPC na które się wybieram i pasuje do tego czasu zrobić ładną formę i powtórzyć wynik z MP w Zalesiu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PONIEDZIAŁEK

Waga rano 111,6kg

Pomimo iż od ostatniego ciężkiego treningu klaty minęły tylko dwa dni , to postanowiłem jednak dzisiaj zrobić znowu tą grupę.....gdyż na sobotę znowu zanosi się sporo pracy i ostatnia już próba w koszulce będzie raczej w piątek.

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
160kg x 4

technicznie z zatrzymaniem na klacie

180kg x 2
180kg x 2
205kg x 1 brak świeżości i dynamiki
205kg x 1 j.w
200kg x 1 niby tylko -5kg a zdecydowanie lepiej i dynamiczniej
200kg x 1 j.w

Na tym zakończyłem dzisiejszy trening klatki , ciągle odczuwam ból w przedramionach i barkach po piątkowych próbach w koszuli.
Tak jak pisałem na początku , w tym tygodniu ostatnia przymiarka w koszuli a raczej w koszulkach...bo mam plan na początek włożyć starą FURY i spróbować co najmniej dwa udane podejścia jak na zawodach. Jeśli wszystko ładnie siądzie , to założymy Low Cut i spróbuję również coś samodzielnie wycisnąć jak na zawodach....po tych próbach podejmę decyzję w której koszuli startować ?
Nie będę się spinał na wynik i jeśli zobaczę lub wyczuję że ,,nie leży,, mi ten sprzęt , to najnormalniej odpuszczę start EQ.....nie mam zamiaru coś sobie uszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No piękny wynik więc trzymam kciuki by się udało chciałbym chociaż jeden mieć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Mądra decyzja.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium