SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Całkiem sympatycznie


Potem wrzucę filmik z treningu...musiałem go trochę obrobić , bo nie wyłączyła mi się kamera i nagrywała wszystko

Kompresję stosuję według Twoich porad , przed i po treningu ....według moich odczuć jest już lekko odczuwalna poprawa . Co ciekawe po trzecim treningu z wykorzystaniem ćwiczenia na triceps jednorącz z hantelką , poprawiło się zgięcie w łokciu ... podczas golenia zdecydowanie większy zakres ruchu i nawet wczoraj spokojnie mogłem podnieść do ust kieliszek a dotychczas robiłem to lewą ręką , ponieważ prawą nie dosięgałem
Oczywiście bardziej zależy mi na wyproście , ale powoli,powoli może uda się poprawić i ten zakres ruchu....wdrażamy z moim fizjoterapeutą różne nowe metody w tym również kompresję.

Mam w planie również udać się do fachowca Dr. Trybulskiego
http://www.rehabilitacja-provita.pl/ 

Kilku moich znajomych skorzystało z Jego usług i mają rewelacyjne efekty po zabiegach.....a zatem warto spróbować .
Wstępnie już rozmawiałem z Doktorem i powiedział że spróbujemy powalczyć z moją ręką...





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 10/5/2019 10:39:22 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek to ja bym z chęcią zamówił u Ciebie taka paczuszkę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek to ja bym z chęcią zamówił u Ciebie taka paczuszkę


Nie wiem czy coś z tego wyjdzie , ponieważ to lek na receptę i przez to mam ograniczone możliwości....ciotka robi dla moich potrzeb i mojej teściowej , ponieważ jej też podajemy Glutation we wlewach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek kiedy Ty te zawody masz dokładnie i jakie to są?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek kiedy Ty te zawody masz dokładnie i jakie to są?


https://www.sfd.pl/Mistrzostwa_Świata_GPC__20_27.10.2019_Nové_Zámky-t1192109.html

Mój start jest w sobotę....26-ego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Jakieś plany od ilu będziesz chciał wyjść? To lada chwila
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Jakieś plany od ilu będziesz chciał wyjść? To lada chwila


Myślę że w ciągu najbliższych dni wszystko będę wiedział.... ale na pewno nie mniej niż 200kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Dzisiejszy dzień należał do bardzo pracowitych i wyczerpujących....rano pojechaliśmy pod Zakopane ogarnąć klientowi ogród przed zimą a tutaj na miejscu już zastajemy zimę
Ale po dwóch godzinach już nam było nieco cieplej i śnieg zaczął się topić......jutro Kraków

Na szybkości .....

PONIEDZIAŁEK

Waga rano 109,6kg

Był super szybki trening klatki , tylko samo wyciskanie....
Po tradycyjnej rozgrzewce do 160kg x 4 , zrobiłem tak ...




I to było na dzisiaj....dobrze że chociaż tyle udało mi się umęczyć , bo łapy od cięcia i formowania drzewek mi odpadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium