SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
artur1986
Powiem Ci tylko, że noszę się z zamiarem spróbowania po latach startu w formule EQ . W tym tygodniu ma do mnie dotrzeć koszulka TITAN KATANA ale stary używany model. Zobaczę co z tego wyjdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
arturl1986
I dalej 50 w sensie rozmiaru;)??


Teraz nie mogę się wcisnąć w 52 i właśnie kolega znalazł u siebie stary model w rozmiarze 54 ...
Mam 52 TITAN KATANA a/s nowy model i musiałem bardzo mocno rozciągnąć rękawki , a mimo tego problem powstał na wysokości barku ....poza tym nowy model ma całkiem inne szycie , które wymusza inny tor prowadzenia . Miałem spory problem do zmiany toru sztangi , dlatego szukałem starego modelu ....aczkolwiek zdaję sobie sprawę z faktu iż , starszy daje zdecydowanie mniejszego kopa ....
Dla mnie jednak bez znaczenia , bo na tym etapie chcę spróbować a dopiero po próbach zdecyduję czy szykować się pod kątem poważnych startów w sprzęcie ?

W tym roku mam jeszcze w planach start w MONSTER WARRIOR w formule Soft EQ , bo przynajmniej w tym sprzęcie nie mam problemu z założeniem na łapy


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2024-01-29 11:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
W Z O R EK
rarytas1
WZOREK jesteś hardkorem ja jak tylko coś pobolewa kończę trening i robię tydzień przerwy a ty orzesz z bólem:) może to odpowiedź dlaczego ja biorę udział tylko w zawodach regionalnych a ty robisz światowe wyniki. Zdrowia życzę


Po tylu latach i wielu różnych przygodach z kontuzjami , mniej więcej mam rozeznanie kiedy mogę sobie pozwolić na kontynuowanie treningu lub na zrobienie przerwy w treningach . Jednak opcja przerwy to raczej przy poważniejszych kontuzjach , i takie sytuacje też mi się zdarzały / zdarzają .
Trzeba dokładnie obserwować / czytać swój organizm ii wyciągać z tego odpowiednie wnioski . Całkowita przerwa w treningach powoduje wyłączenie z innych grup z aktywności a co za tym idzie tracisz podwójnie . Dlatego ja przy takich sytuacjach staram się robić dalej te grupy , które jestem w stanie wykonać nie angażując miejsca w którym wystąpiła kontuzja .....oczywiście jeśli jest to możliwe

Jak widać są efekty więc tak trzymać



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2024-01-29 12:23:32
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PONIEDZIAŁEK

KLATKA bench press

rozgrzewka do 140kg x 5

165kg x 3
185kg x 2 weszło na styk
175kg x 3
195kg x 1 powtórka sprzed tygodnia ...umęczone

KLATKA Spoto press - powrót do mojego dawnego ćwiczenia

170kg x 3
170kg x 3
170kg x 3 ostatnie powtórzenie bardzo ciężko ... ale ogólnie fajnie weszło po takiej przerwie




TRICEPS hantelka w leżeniu jednorącz do policzka

35kg x 6 x 5 serii musiałem zejść z planowanego ciężaru 38kg , bo po spoto press łapy miałem totalnie umordowane ...





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2024-01-29 15:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Krzysiu co to za federacja IPC? Coś o niej się możesz wypowiedzieć?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Czy to jest federacja dla niepełnosprawnych? Czy jest jeszcze jakaś inna o tym samym skrócie, pytam bo trafila mi się tablica rekordów tej federacji z Mistrzostw Świata w strict curl
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345945
Goldi a co gogle nie pouczyły ???

''International Paralympic Committee, IPC) – międzynarodowa organizacja typu non-profit kierująca ruchem paralimpijskim. Została utworzona 22 września 1989, mając na celu „umożliwienie niepełnosprawnym sportowcom zdobywanie najwyższych umiejętności sportowych inspirując i ekscytując świat”.''
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Jawor50
Goldi a co gogle nie pouczyły ???

''International Paralympic Committee, IPC) – międzynarodowa organizacja typu non-profit kierująca ruchem paralimpijskim. Została utworzona 22 września 1989, mając na celu „umożliwienie niepełnosprawnym sportowcom zdobywanie najwyższych umiejętności sportowych inspirując i ekscytując świat”.''

No właśnie nie nie znalazłem żadnej informacji że organizują zawody w Strict curl
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium