SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Masakra jakaś, a od czego Ci się tak posypało kolano?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Też bym robił bark w pierwszej kolejności bo nogi wyciskaczowi nie za bardzo są potrzebne. Czym szybciej z operacją barku tym szybszy powrót do treningów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Wzorek no to kicha po całości widzę, życzę zdrowia przede wszystkim i oby te czekające Cię operacje się udały
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
No tylko nogi ważniejsze w życiu codziennym ale jak znowu przez bark niema możliwości z kulami chodzić to zmienia postać rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Masakra jakaś, a od czego Ci się tak posypało kolano?


Ciężko jednoznacznie powiedzieć do czego tak duże uszkodzenie , ale to nie wynik jednorazowego urazu . Mogło się to zacząć bardzo dawno temu , bo już trenując karate miałem problem z tym kolanem lecz wszystko jakby się uspokoiło... Doktor stwierdził że stan tego kolana najpewniej pogorszył się gdy miałem rozwalone lewe biodro i prawa noga przejmowała przeciążenia , aż w końcu stało się jak się stało i kolano nie wytrzymało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
rarytas1
Też bym robił bark w pierwszej kolejności bo nogi wyciskaczowi nie za bardzo są potrzebne. Czym szybciej z operacją barku tym szybszy powrót do treningów.


Nogi są bardzo ważne chociażby do stabilizacji całego ciała , nie wspomnę o tym że podczas techniki ,,leg drive,, bez mocnych nóg nic nie zdziałasz. Aczkolwiek po operacji założenia endoprotezy biodra trenowałem z nogami wyprostowanymi na ławce i udawało się praktycznie na takich samych ciężarach . Jednak czułem wtedy że bardzo mocno musiałem angażować siły w walkę ze stabilnością pozycji na ławce. Myślę że właśnie dlatego niepełnosprawni są przypinani do ławek pasami .

Reasumując nogi są bardzo ważne podczas wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
arturl1986
No tylko nogi ważniejsze w życiu codziennym ale jak znowu przez bark niema możliwości z kulami chodzić to zmienia postać rzeczy


Jak nie możesz się swobodnie przemieszczać to nie jest fajne , przechodziłem przez to ponieważ zanim założyłem endoprotezę to prawie 4 lata poruszałem się kuśtykając i kołysając się na boki.....zaczął mnie boleć kręgosłup , jak również czasami druga noga .

W przyszłości na pewno czeka mnie endoproteza drugiego biodra....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Nogi może nie są potrzebne jak się wyciska 50 kg, ale jak się wyciska konkretne ciężary, to są dodatkowym atutem, który dodaje kilogramów do wyniku- kwestia tylko umiejętnego wykorzystania, ale co do tego, że Wzorek umie wyciskać, to chyba nikt nie ma wątpliwości.
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No to nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci szybkiego powrotu do zdrowia i startów i trzyc kciuki żeby zabiegi się udały i nie było żadnych komplikacji
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium