SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Widzę ciekawe nazwiska jak Peksa, Łuka, Obcowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Trzymam kciuki, by udało Ci się ogarnąć sprzęt do czasu zawodów


Mam cichą nadzieję że jutro w Krakowie uda mi się wycisnąć przyzwoity ciężar w pożyczanej starej koszuli TITAN FURY...
Jednak ustaliłem sobie minimum i jest to 250kg ....chociaż nie byłbym zachwycony gdybym na tak niskim ciężarze , miał zakończyć swój start.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Widzę ciekawe nazwiska jak Peksa, Łuka, Obcowski


Peksa dawno nie startował w bench press i ciekaw jestem jaki zrobi wynik ?
Łuka także raczej jest zawodnikiem deadlift , chociaż dawniej też miał ładne wyniki w bench press...
Obcowski dopiero powraca do startów , po dłuższej przerwie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No dlatego napisałem że ciekawe, sam jestem ciekaw ich wyników, Obcowski pamiętam że miał mega dobre wyniki, zapowiadał się bardzo dobrze aż do momentu pewnie wiesz co mam na myśli. Łuka myślę że może zaskoczyć wynikiem, liczę że dziadkowie pokażą młodym jak się dźwiga ciężary
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Peksa myślę że może gdzieś w granicach 210 się zakreci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Wycieczka do Krakowa , w miarę udana...
Kupiłem od kolegi starą koszulkę TITAN FURY 52 ....mówił że kupił ją 11 lat temu i zaliczył kilka startów

SOBOTA

Już po rozgrzewce widziałem że nie udało mi się dobrze zregenerować po czwartkowym wyciskaniu....a wyglądało to tak

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
150kg x 5
170kg x 3 nie było dynamiki
200kg x 1 z zatrzymaniem , ale w górę ..szło bez yebnię....a , mocno dalj czułem klatkę i łapy / to drugie zapewne po piątkowej pracy

Potem założyliśmy koszulkę.

250kg x 1 do 5-ciu desek / 10cm
250kg x 1 do 3-ech desek / 6 cm
250kg x 1 bez desek , wyszło ładnie z klaty ale za słaba dynamika i stanęła w połowie....następna seria zejście w dół
240kg x 1 i tutaj bardzo fajnie wszystko weszło
240kg x 1 dokładnie jak w poprzedniej serii.

Na tym zakończyliśmy próby na dzisiaj , za tydzień spróbujemy jeszcze raz założyć TITAN KATANA 52 A/S LOW CUT czyli nowy model w którym ostatnio nic nie wyszło...tym razem spróbujemy wciągnąć wyżej rękawki i może coś dam radę wycisnąć. Równocześnie dałem ogłoszenie o kupno używanej lub nowej koszulki TITAN SUPER KATANA 52 A/S czyli starego modelu w którym robiłem ładne wyniki...dwóch kolegów obiecało sprawdzić co mają w swoich zbiorach.

Tak wyglądało udane podejście na 240kg .... byłoby dużo lepiej gdyby nie fakt , że ta ławeczka to ELEIKO , która jest o 4-5 cm niższa niż mój HES przez co nie mogłem dobrze wykorzystać leg drive.





Kolejny trening klatki dopiero we wtorek , bo nie zdołam się wcześniej zregenerować ....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 5/19/2019 12:10:06 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ładnie poszlo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Ładnie poszlo


Sam byłem zaskoczony , tym bardziej że po ciężkim treningu czwartkowym i w modelu koszuli jaki założyłem pierwszy raz w życiu....
Myślę że przy dobrym dniu , mógłbym zrobić 250-255kg i to było by OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
Petarda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Poszło gładko. Przy ułożeniu nóg preferujesz mieć je na całych stopach, czy na palcach? Wiem, że też różn e ułożenia nóg są dozwolone w różnych organizacjach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium