SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Ja zaopatrzyłem się w glutation i będę czekał i obserwował czy są skutki uboczne po tej szczepionce, a glutation świetnie zwalcza covida, cała rodzinę już nim wyleczyłem nawet mamę, która była w tragicznym stanie bo jest po dwóch rakach, po jednym zastrzyku już była mega poprawa.


Który glutation kupiłeś , bo u tych braciszków brak oferty sprzedaży ...a sam bym też kupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Powiem Ci,ze solidna firma z Ciebie, który pracodawca tak dba o pracowników, mało spotykane.


Pracowników trzeba doceniać , bo bez nich firma by nie była w stanie istnieć....przy aktualnej renomie i ilości zleceń.
Zaczynając kilkanaście lat temu jeździliśmy we dwoje z żoną , a do transportu służyła nam Audi TT mojej żony lub moja BMW X5 w której woziliśmy np.taczki i rośliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Tad 600 z biomedica foscama chcą odbudować renomę i narazie jest bardzo dobry a zakonnicy zaczęli walki robić i dlatego nie mają w sprzedaży
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Jeśli byś chciał to mogę Ci wysłać, mam z kliniki no i osobiście testowałem, po rozrobieniu śmierdzi jak stary
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Jeśli byś chciał to mogę Ci wysłać, mam z kliniki no i osobiście testowałem, po rozrobieniu śmierdzi jak stary


Byłoby super ...
Robiłeś wlew czy domięśniowo ?


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-01-07 13:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Rodzinie domiesniowo a sobie raz wlew z kwasem pangamenowy Wit c i b compleks a takto domiesniowo solo robiłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Znajomy medyk poleca żeby z kwercetyna łączyć i Wit c plus kwas alpha liponowy, w szpitalu tak leczyli ciężko chorych 40 gr Wit c kwas alpha liponowy i kwercetyna codziennie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Na klinice wlewow zaś ciężko chorym podawali 2 glutation i 20 gr Wit c i na drugi dzień objawy ustępowały,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Czytałem że w Stanach w szpitalu podają po 2000mg glutationu codziennie przez 5 dni po to żeby zabić wirusa i żeby nie było powikłań później, w Turcji lekarz też się wypowiadał ze tylko glutation do walki z wirusem, w Rosji też podobno podają a we Włoszech acetylen cysteiny w dawce 6 gr dziennie. Dawki dosyć wysoce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Na klinice wlewow zaś ciężko chorym podawali 2 glutation i 20 gr Wit c i na drugi dzień objawy ustępowały,


Ja zawsze przy wlewach dodaję witaminę C i aminoven , świetnie działa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium