SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ale jak byś robił serię na 100 kg na Uginanie nadgarstka jedna reka to już jesteś gość to już się przekłada na walkę przy stole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
U mnie w klubie mówią że taka siła się nie przekłada na siłę przy stole


Pytam ponieważ kiedyś stosowałem sporo ćwiczeń ,,oszukiwanych,, i mogę spokojnie stwierdzić że miały super efekty siłowe.....czyli że spełniały moje oczekiwania .
Myślę że są to również idealne ćwiczenia na poprawę CUN , co znowu przekłada się na poprawę siły ogólnej lub kierunkowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Swego czasu był Grzegorz Nowak bardzo mocny zawodnik, który robił Uginanie nadgarstka jedna reka na hantli 153kg w 6 ruchach jak dobrze pamietam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Masz rację mocno się przekłada na ogólna siłę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Masz rację mocno się przekłada na ogólna siłę


W tym systemie przygotowań do startu , wprowadzam kilka ćwiczeń ,,oszukiwanych / wymuszanych,,
Między innymi przenoszenie hantli bokiem jednorącz i oburącz , plecy z dołu oraz właśnie biceps.....na triceps może też coś wymyślę.
Oczywiście wszystko pod pełną kontrolą , bez niepotrzebnej spiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Jak zaczynałem się bawić w armwresling 10 lat temu to zaczynałem na hantlu 32kg x 4 ruchy tak jak na filmiku po 10 latach doszedłem do 60 kg x 5 i 70 kg x 1, dla mnie 70 kg to jest mega kosmiczny ciężar łokieć to chce zmiazczyc takie uczucie a jak widzę jak robią serię na 100 kg i machają tym jak szmata to myślę że to są maszyny a nie ludzie haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Dużo zawodowych armwreslerow o dziwo potrafią dużo wycisnąć na klatkę mimo że jej mało co trenują i przy wadze 100 kg potrafili wycisnąc 230 czy nawet 240 jak Michał Weglicki startujący w kat do 105 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
U mnie też o dziwo jak jestem w formie na rękę to barki i klatę mam mocna bez jakiś tam specjalnych treningow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ale np wzosy bokiem hantelkami to na to ćwiczenie siła się już nie przekłada hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Ale np wzosy bokiem hantelkami to na to ćwiczenie siła się już nie przekłada hehe


No widzisz , a ja kiedy dużo robiłem wznosów jednorącz bokiem ,,oszukanych z bujaniem się ,, to na prawdę czułem że przekłada się to na wynik w WL.
Jednak tak jak widać , dla każdego coś innego nie ma złotego środka dla wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium