SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
StrongSFD
Wzorek mam pytanie do Ciebie na temat Twojego podejścia do jedzenia.
Jesteś kawał chłopa i siły Ci nie brak to pewne.
Jak podchodzisz do samych makroskładników?
Tak wiem nie liczysz makro ALE przy takiej masie mięśniowej jaką masz podaż białka musisz mieć konkretną ilość, myślę że te 200gr białka dziennie powinieneś zjadać na pewno.

Czy chociaż do tego w jakiś sposób się przykładasz czy to też olewasz całkowicie?



Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2021-06-23 09:17:58


Ogólnie tak jak piszesz , nie liczę tych składników ...aczkolwiek kiedy zaczynam ciężkie przygotowania np. do startu to zwiększam ilość BCAA oraz dokładam suplementację uzupełniającą białko .
Właśnie w piątek dotarła do mnie paczuszka z różnościami....jutro wkleję fotkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Tak mniej więcej wygląda moja aktualna suplementacja ...brakuje na fotce białka Allnutrition Whey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Czemu nie bierzesz EAA zamoast BCAA?


Biorę głównie EAA a BCAA dodatkowo .....
Jest na tym zdjęciu EAA XPLODE na samym końcu po prawej stronie.
Dlatego mam tyle BCAA bo nie mam EAA w formie tabsów lub kapsułek , a ja wrzucam sobie aminokwasy między posiłkami będąc w pracy .


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-07-05 16:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Czy czujesz różnice między solcoserylem a actoveginem? Bo ja actoveginu odczuwam dużo mocniej pod kątem regeneracji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Czy czujesz różnice między solcoserylem a actoveginem? Bo ja actoveginu odczuwam dużo mocniej pod kątem regeneracji

Solco stosowałem w dużych dawkach i częściej niż Actovegin , dlatego nie jestem w stanie dokładnie określić czy jest różnica ?
Poza tym teraz nie brałem Actoveginu solo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Małe wyjaśnienie mojego zniknięcia z forum ....

Po pierwsze totalny zayeb w pracy , a po drugie ...niestety ale mój powrót po operacji , zdecydowanie przebiega nie według mojego planu. Bolesność w stawie biodrowym oraz praktycznie w całym udzie , uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie . Dodatkowo rozwalona łakotka daje się coraz bardzie we znaki i nie ułatwia chodzenia
Od przeszło tygodnia staram się nie jeść żadnych środków przeciwbólowych i mocniej skupiam się na rehabilitacji w domu..... Tydzień temu dostałem od fizjoterapeuty zestaw ćwiczeń , a raczej samodzielnego głębokiego masażu. Wykorzystuję rollmasażer mojej żony , zakupiłem również rollmasażer pistoletowy i wykonuję nim 2-3 razy dziennie masaż mięśnia napinającego powięź szeroką oraz mięsień biodrowo lędźwiowy .... jakieś bardzo,bardzo powolne efekty czasami się pokazują.
No cóż mam nadzieję że za jakieś 3-4 tygodnie , będzie zdecydowanie lepiej ...ponieważ mam już rozpisany wstępnie plan przygotowań pod start na MŚ WUAP na Węgrzech 25-ego września.
W teorii miałem już dzisiaj zacząć , jednak do domu dotarłem koło 19-tej i zanim zjadłem coś solidnego to brakło już czasu na trening....nie wspomnę że noga mnie dzisiaj wyjątkowo umęczyła .

Mam nadzieję że jutro jednak rozpocznę moje męki na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
I jak ten pistolet zadowolony jesteś? Masz jakiegoś linka do niego? Bardzo modne się stały i ludzie sobie chwalą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Też używam pistoletu i jestem zadowolony. Generalnie to mam wrażenie, że z 70% pistoletów na polskim rynku to ten sam model i różni się tylko naklejoną etykieta producenta. Wnioskuję po wyglądzie poszczególnych pistoletów na aukcjach allegro - są praktycznie identyczne a ceny od 150 do nawet 500zł
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Polecam zainwestować w elektrostymulator. Sam posiadam Globus Triathlon, ale nawet ten z Decathlonu za 500PLN jest bardzo dobry. Jednak jak chcesz co.s naprawdę dobrego, to polecam Power Dot.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium