SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Kompresję stosuj przed i po treningu lub 2 razy dziennie gdy dzień nietreningowy, maść po kompresji.

Są rzeczy ważne i ważniejsze, a rodzina to rzecz ważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
To gdzie to córka się wyprowadziła? Na koniec Polski?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
To gdzie to córka się wyprowadziła? Na koniec Polski?


Nie tylko lub aż 80km ode mnie... Mieszkając na własnym , instytucja dziadków na każde zawołanie ....odpada , zwłaszcza że wszyscy dziadkowie są czynni zawodowo. Tym razem awaryjna sytuacja , bo córka musiała jechać z wnuczką do szpitala na kilka dni żeby wykonać szczegółowe badania... ja byłem tylko od rana do chwili kiedy przyjechał z Francji mój zięć. Specjalnie wziął wolne żeby opiekować się resztą...dziadki wszystkiego nie załatwią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Kompresję stosuj przed i po treningu lub 2 razy dziennie gdy dzień nietreningowy, maść po kompresji.

Są rzeczy ważne i ważniejsze, a rodzina to rzecz ważniejsza


Już dzisiaj wieczorem zaczynam działać....może skręcę jakiś filmik .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Za mną drugi dzień z użyciem taśm i kremu rozgrzewającego....
Odczucia bardzo pozytywne , aczkolwiek nie miałem jeszcze okazji zrobienia jakiś ćwiczeń z wykorzystaniem taśm...i szczerze mówiąc spodziewałem się że ten krem będzie mocniej rozgrzewał bo tyle na nim ostrzeżeń , a ja w zasadzie nie czułem NIC
Dzisiaj 2 razy zawijałem i robiłem ćwiczenia z taśmą , bez obciążeń ....
Świadomie nie trenowałem wczoraj oraz dzisiaj , ponieważ postanowiłem zrobić w niedzielę klatkę po dwu dniowej przerwie ...zobaczę jak zachowa się organizm po tych ,,zabiegach,, oraz dodatkowo wczoraj wieczorem zaaplikowałem injekcję z GLUTATION .
Do zawodów mam zamiar brać GLUTATION co drugi dzień to wyjdzie jakieś 12 strzałów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
A co twój lekarz by brać co drugi dzień glutation?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Czasem więcej nie znaczy lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
A co twój lekarz by brać co drugi dzień glutation?


GLUTATION w formie injekcji do mięśniowej , ma o wiele słabszą wchłanialność oraz działanie niż w postaci wlewu dożylnego...dlatego nie powinno być przeciw wskazań , aczkolwiek mogę poczekać do poniedziałku i spytać doktorka ?

Wielu moich znajomych brało codziennie i dopiero wtedy było fizycznie odczuwalne działanie...ale robili to bez jakichkolwiek konsultacji i w celu oczyszczenia do dość ciężkich cyklach oralnych.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/28/2019 11:22:09 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Ok. D.....pa z mojego planu.
Teraz po Twoim poście pogrzebałem w fotokopiach karty leczenia / bo takie sobie zrobiłem / i widzę że lekarz pisał o dawkach co 3 dni przerwy , czyli 2 razy w tygodniu A zatem mnie trochę poniosła fantazja.....to nic zostanie na kolejny raz

Dzięki za spostrzeżenie....będzie mniej kłucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Polecam się na przyszłość jak Ci mówiłem kolega ma klinikę wlewow lekarzy i mówili że 2 ampułki na tydzień jeśli podajesz we wlewach to można też podawać kwas pangamowy poczytaj sobie o działaniu też bardzo fajny środek
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium