SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653022

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47765
dobra micha Przemo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
to teraz moja kolei

zaległa wczorajsza i dzisiejsza wpiska z treningu

wczorajszy trening

KLATKA,BOK BARKÓW I TRICEPS LEKKO

-wyciskanie leżąc(pierwszy raz od kilku miechów to i siły mało)
60x30
100x12
140x12
160x12
180x5

-wyciskanie hantli skos góra
55x12
70x5,6

-rozpiętki na maszynie
2x15-8-w ostatniej potrójny dropp

-krzyżowanie na bramie
5x15-12

-wyciskanie na maszynie skos góra
3x15

-wznosy boczne siedząc z oparciem
5x25-20 -8kg(45s.przerwy między seriami)

-prostowanie na wyciągu
4x30






dziś ŁYDKI,PLECY I BRZUCH

-wypychanie palcami na suwnicy
1x100powt.
4x30
2x10+potrójny dropp

-podciąganie szerokim nachwytem
cc x12
+20x8,7,6

-podciąganie wąsko neutral
+20x6,6

-wiosłowanie pół sztangą z oparciem klatki
60x12
80x12
100x10
120x6

-wiosłowanie hammer jednorącz
80x12
100x12,12

-wiosłowanie nachwytem smith
100x12
140x12

-ściąganie z góry do klatki wąskim chwytem V
3x12-9

-unoszenie nóg w zwisie
3x20-10

-spięcia na wyciągu
2x15-12

-skłony boczne z ciężarem
1x100-15kg



miska zwiększona o jeden posiłek w ciągu dnia ale i tak chodzę mega głodny -waga ok 121 z rana czyli zamiast rosnąć jakby spadajak tak dalej pójdzie to jeszcze i ja wyskoczę na Sopot na spontanie

miska z dziś i kilka fot żarcia

1.100g płatków kukurydzianych,100g pieczywa tostowego,2 całe jaja,250g twarogu chudego,whey do smaku,owoce
2.100g ryżu,10g lanianego,250g schabu,warzywa
3.jw
4.100g płatków vitlla z lidla,250g twarogu,whey do smaku,owoce,60g śmietany 18%
5.makaron 100g,mielony indyk,10g oleju kokosowego,sos do spaghetti

po treningu:
60g wheya,50g płatków kukurydzianych,50g żelek,owoce ok 300g(ananas,truskawki,pomarańcza)

6.makaron 130g,mielony indyk,sos do spaghetti
7.400g serka wiejskiego,miarka wheya,80g orzechów

















...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
smacznie jecie Panowie ;d
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892900
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
kurde Przemek jak patrzę teraz na Twoją michą to się zastanawiam, czemu sam tak niie urozmaicałem posiłków przy podobnej ilości ww, jak wrócę do takiej ilości to koniecznie trzeba będzie to zmienić, chociaż 750 węgli z samego ryżu, kukurydzianych, rodzynek i jaglanych też wchodziło
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892900
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
prz1993
Nie wiem czemu, wiesz że nigdy nie zabraniam używać produktów z wysokim IG, bo to głupota


dokładnie, a szczególnie jak lada moment świeże owoce będą dużo tańsze.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17704
Z tymi platkami slodkimi to dobry pomysl eczesniej na to nie wpadlem,teraz po treningu wiezdza torba chiriosow


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-05-20 10:58:05
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892900
PULL 3

1. Wiosło półsztangą R12
15x70 / 15x90 / 15x110 / 21x100 / 25x90
12x70 / 12x100 / 12x125 / 16x115 / 21x100

2. Ściąganie szeroko nachwyt 5x
25x52,5 / 20x57,5 / 15x62,5 / 15x62,5 / 15x62,5
20x60 / 15x65 / 12x70 / 12x70 / 12x70

3. Ściąganie hammer podchwyt 5x15
45kg
60kg

4. Podciąganie klamry do brody 5x
25x37,5 / 20x42,5 / 15x47,5 / 15x47,5 / 15x47,5
20x45 / 15x50 / 12x55 / 12x55 / 12x55

5. Uginanie sztangą modlitewnik 3x10
30kg
35kg

+ aero 15 min





Powoli zmniejszam powtórzenia na trneingach i wchodze na większe ciężary. Dzisiaj już zamiast rampy 15 była rampa 12, w innych treningach będzie 10 i 8 zamiast 12 i 10.
W wiośle dołożone sporo, ale dalej dość lekko szło. Reszta już powoli bez szaleństw, niewielki progres. Ale wszystko wchodziło super, na treningu cały naładowany ;)


SUPLE

WPC Protein Plus: 30g rano
WPC Protein Econo: 50g po trneingu
BCAA G-MAX: 30g na treningu, 15g do posiłku
BCAA 8:1:1: 20g po treningu
Taurine Body Support: 10g po treningu, 10gna noc
Carbo Multi Max: 35g na treningu
Vitamin D3: 1 tabs rano, 1 tabs na noc

Nie mogłem się doczekać do następnej paczki, więc zamówiłem sobie już wcześniej Dla Sylwii jeszcze wziąłem malinowe, więc będę relacjonował




Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2016-05-20 14:12:53
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

electro
Polecane artykuły