SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dobra Panowie - ciach już ta zbędna dyskusja, wyjaśniajcie sobie na PW
nie spamujmy tematu
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Banan
Dobra Panowie - ciach już ta zbędna dyskusja, wyjaśniajcie sobie na PW
nie spamujmy tematu


Banan sory ale nie pozwolę sobie żeby ktoś szerzył tu jakieś bujdy o mojej osobie i wycierał sobie mną gębę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Już mogę poopowiadać jak to dzięki Łukiemu powygrywałem troszkę Nie licze kcal , licze macro poza tym rygor w diecie ? prosze Cie, co to Uki mój ojciec ? jak będę miał ochotę to się najem, a taki rygor mam, że jem co chce. Kolego wyluzuj troszkę, ja na Ciebie nie naskakuje, tylko mowie jak to wygląda a kto zaczął, co to za różnica, po prostu chciałem w śmieszny sposób troszkę to rozluzować, mniejsza. Ot zacząłem od tyłu, ostatni komentarz ode mnie na ten temat, miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Skończecie już bo to żenada, na pw se wypisujcie co kto brał. Ale Luki więcej luzu w życiu, bo ostatnio spinasz się często nawet o takie pierdoły (mówię o tym powtarzaniu się Jacka, o tych psyxhotropach nie wiem i nie wnikam, jeśli to nie prawda to też bym się wkurzył ),a pozytywnego od Ciebie to nikt już dawno nie usłyszał
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Ale Luki nie wjechał na Salvatora... oczywiście mógł mu delikatniej powiedzieć, ze skoro ma tyle historii do opowiedzenia to może założy własny dziennik? Wszyscy by na tym skorzystali :) pamietam dzienniki z Animals, były bardzo dobre.
Pozdrawiam wszystkich

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium