SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Przemo będzie mógł mieć 4 kg wiecej wychodząc w seniorach niż juniorach. 4 kg mieśa takiego czystego mięsa to jest jednak całkiem sporo

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vitaminaC
A wy dalej o tej genetyce:)Potrzebna jest kasa i zdrowie i mozna prawie wszystko
bzdury. Znam gościa, trenuje pod okiem pewnego znanego trenera z Poznania. Srodki i dawki takie ze szok. Miska trzymana trening tez. Efekty - żadne. To jeden z wielu przykładow. Zdrowie i kasa nie wystarcza jak masz słabe predyspozycje. Druga sprawa mozesz mieć duzo miesa ale sylwetka bedzie po prostu brzydka właśnie tez przez uwarunkowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 159 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18551
śledzę Przemek Twoje poczynania od kiedy pamiętam na tym forum sylwetka zawsze mi się podobała ale ostatnio wg mnie coś się stało z talią i nad tym musisz się skupić jeśli chodzi o starty w klasyku. Ostatnio jak śledziłem MP co z seniorami walczyłeś i byłeś 7 albo 6 nie pamiętam co to były za zawody to docięcie megaale talia niestety kulała. Nie traktuj tego jako podjazd czy coś ,ale nikt tu o tym nie mówi a to bardzo istotne. ps. masa Ci służy bo ostatnio widziałem na zawodach to nie poznałem:P chciałem podejść przybić pione ale aż strach:D

,,life' a bitch and then you die; that's why we get high''
Blog - http://www.sfd.pl/[BLOG]_Władca_pierścieni-t1126934.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869194
Czy ja wiem czy aż tak źle jest? Na masie ok, ale przed zawodami talie raczej zawsze mam ok. Masz przykładowe 2 foto z wiosny tamtego roku, jakoś właśnie przed MP.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do talii to myślę ze do Przemka w tej kwestii nie mozna sie przyczepić. Druga sprawa ze nasi top klasycy to żaden z nich nie ma bardzo waskiej 5takii. Kotleszka Ratusznik Kulczynski zaden z nich nie ma jej jakoś bardzo waskiej a mimo to wygrywają/wygrywali na arenie międzynarodowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
MatiMlody
vitaminaC
A wy dalej o tej genetyce:)Potrzebna jest kasa i zdrowie i mozna prawie wszystko
bzdury. Znam gościa, trenuje pod okiem pewnego znanego trenera z Poznania. Srodki i dawki takie ze szok. Miska trzymana trening tez. Efekty - żadne. To jeden z wielu przykładow. Zdrowie i kasa nie wystarcza jak masz słabe predyspozycje. Druga sprawa mozesz mieć duzo miesa ale sylwetka bedzie po prostu brzydka właśnie tez przez uwarunkowania.



Efekty żadne? Nie wiem o kim mowa, ale chyba trochę przesadziłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
MatiMlody
vitaminaC
A wy dalej o tej genetyce:)Potrzebna jest kasa i zdrowie i mozna prawie wszystko
bzdury. Znam gościa, trenuje pod okiem pewnego znanego trenera z Poznania. Srodki i dawki takie ze szok. Miska trzymana trening tez. Efekty - żadne. To jeden z wielu przykładow. Zdrowie i kasa nie wystarcza jak masz słabe predyspozycje. Druga sprawa mozesz mieć duzo miesa ale sylwetka bedzie po prostu brzydka właśnie tez przez uwarunkowania.

Jestes z nim na codzien wazysz mu papu?Wbijasz mu sok?cwiczysz z nim?Jesli nie to nie pisz takich bzdur.
Teraz kazdy ma jakiegos znanego trenera ,a nie umie miski przytrzymac i narzeka ze nie idzie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869194
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No, pyerdolicie bez sensu.



Jak samopoczucie na tym spalaczu?
Tylko to pocenie cie meczy czy masz jakies inne sajdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869194
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium