SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
U mnie dzisiaj waga przekroczyła magiczną wage 110kg, dokładnie 110,4 Masakra, nie wiem czy to już Antoni się bujnął czy jak, bo w diecie nic nie podbijałem. No ale czuję się jak kloc a BP przeszkadzają przy zwykłym chodzeniu
Tymczasem trzymajcie kciuki za Matiego i Mariana którzy dzisiaj mają ważenie, a obydwu brakuje trochę do limitu. Ale formy jeden i drugi mają znakomite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
te 120kg bede szybciej niz myslisz ;d

trzymamy trzymamy medale trzeba zgarnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Znam to klockowate uczucie i to dramat jest...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemo forma jak forma ale samopoczucie u mnie jeszcze lepsze :p serio Przemo to mistrz jezeli chodzi o trenerke. Mam prawdopodobnie rozj**... jelita mega problemy trawienne nie moge ladowac jak kazdy ryz olej czy nawet dac więcej syfu. Przemo tak dobral mi produkty ze wszystko trawi sie dobrze nie czuje dyskomfortu a efekt i tak taki sam jak po ryzu z olejem. Do tego tylko się słyszy jak kazdy zdycha przed zawodami jak to odbija się negatywnie na rodzinie. A ja samopoczucie mega !!! Właśnie ide na plac zabaw z córeczka:) i to wszystko jest 100 % zasluga Przemka za co kolejny raz dziekuje !!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I o to chodzi Katowanie się na siłę bo inni tak robią to jest nieporozumienie.
Jak ładowałem wodę to piłem 12L Nestea 0 i wątpię żeby mi się to na formie odbiło.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja cole zero dopijalem i chtba nie ma opcji zeby sie odbiło jakoś. Na ladowaniu przed zelistrzewem do burgera tez zamiast wody wyplem cole :p a efekt finalny był dobry :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Mati nie ma za co dziękować, i tu nic magicznego nie ma. To jest praca trenera, przynajkniej tak powinno to wyglądać. Dobry kontakt, rozpoznanie, i INDYWIDUALNE podejście. Z jednymi jest łatwiej z drugimi trudniej, ale im trudniej, tym satysfakcja większa Jak Marian po wielkiej walce z kg zdobył 3 miejsce na MPJ to sam się popłakałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Tych MPJ nigdy nie zapomnę Wtedy było ciezko ale nie mogło byc inaczej bo 10kg w 8dni:D
Teraz pewn będzie dużo lepiej, oby tylko trafić ze wszytskim a już nie moge się tego doczekać

Dzis pierwszy raz w tym tygodniu zyebane samopoczucie ale zmotywowany zaraz polece nap*****ylac barki i łapy :D

p.s taki ryż z olejem kokooswym ziołami prowansalskimi i czosnkiem granulowanym bym owalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Jak jadłem wczoraj ryż z cynamonem i olejem to myślałem że jem gdzie u gesslerowej takie smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ja na zmiane tak robiłem ryż z kokosowym zioła czosnek a potem ryz cyamon i 8tabs słodzika na torbe ryżu :d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium