SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
A słodzików dużo stosujecie ? Bo jakoś wydaje mi się, że słodziki wzmagają parcie na słodkie, ale być może to tylko moje domysły.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja dużo ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja z 20 tabletek dziennie,tylko ja sobie slodyczy nie odmawiam.. Coś tam słodziki działają na insulinę niestety.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie leci cały czas sporo i nie mam ciśnienia. Adam je paczkę dziennie i też nie je w ogóle słodyczy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
arnold69
A słodzików dużo stosujecie ? Bo jakoś wydaje mi się, że słodziki wzmagają parcie na słodkie, ale być może to tylko moje domysły.

Ja dużo, parcie na słodkie to sprawa wysoce złożona, bo związana nie tyle z gospodarkę glikemiczną, co z oś. nagrody ( głównie kobiety ) i wtedy problem innej przyczyny. Wśród facetów w większości to dobra alternatywa, bo nie wpływa na gospodarkę insulinową, ale też nie wszystkie. Niektóre negatywnie na florę bakteryjną np.

gienus12
ja z 20 tabletek dziennie,tylko ja sobie slodyczy nie odmawiam.. Coś tam słodziki działają na insulinę niestety.


Nie działają, jeśli by tak było. To słodziki byłyby środkiem anabolicznym działającym jak egzogenna insa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
o Stevii coś kiedyś coś czytałem że ma wpływ na insulinę.
Bo tak działania nie odczuje i tak wpyerdalam codziennie słodycze, a słodziki używam tylko dlatego że wygodniej ;p

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no no ale to słodzik , więc miałem racje hahah .

A tak to słyszałem też o osobach które używają i po 100-200 tabsów ed, czy to do herbat, kaw, galaretek , szejków, pankejków, omletów.. W sumie do wszystkiego i nie narzekają .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Tak samo stwierdzenie ze po odstawieniu cukrow prostych organizm ich przestaje wymagac, a co za tym idzie wymaga ich gdy sa obecne w diecie to jest dla mnie skrajna bzdura, sorry ;P Bo ja okolo treningowo jak zliczyc do kupy to laduje 100g cukrow prostych i jakos mnie nie ciagnie do podjadania ani troche, a wcale nie chodze przejedzony. To jest czysto kwestia psychiki i podejscia do jedzenia moim zdaniem. Wiadomo, ze jak ktos ma makro za przeproszeniem z dupy albo diete glodowa to ciagnie do podjadania, ale jesli wszystko jest madrze przemyslane to juz kwestia indywidualna i natura grubasa %). Taka moja opinia :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium