SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568611

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No a ja wlasnie musze garniak kupic na dniach i ubiore go moze ze 2x w zyciu :( %)


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-06-10 18:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
prz1993
Tak kończę tydzień treningowy Jak mówiłem, próbowałem siąść 6x160 we frontach, i poszloby lekko, gdyb6 sz5anga się nie zsunęła...




Przemek, nie chcę mądrować itd ale nie gnie Cię za bardzo do przodu przy tych frontach? Wg mnie powinieneś bardziej pionową sylwetkę mieć, tak jak odchodzisz od stojaków tak jazda, a tu przed każdym powtórzeniem robisz jakby lekkie"dzien dobry" i dopiero schodzisz w dół.Z bardziej spionizowaną sylwetką będzie chyba mniejsze ryzyko ześlizgnięcia i do przodu nie będzie ciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Bez przesady, zawsze lekko się pochyli człowiek, to jest 160kg na front, przypomnijmy
Ja przy frontach lubię trzymać sztangę skrzyżowanymi rękami- łatwiej mi "turlać" sztangę w kierunku szyi i unosić łokcie. Przy ciężarowym trzymaniu mam wrażenie, że zrzucam sobie ją z siebie, ale pewnie to kwestia słabej mobilności w nadgarstkach.

Można też próbować inicjować ruch, tuż przed schodzeniem w dół, szerszym rozchyleniem kolan- robi się więcej miejsca dla miednicy między nogami (wiem, że to dziwnie brzmi, ale kumacie) i dzięki temu tułów ustawia się bardziej pionowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Przysiad technicznie dobrze, braki wynikają jedynie z słabej mobilności góry. Jak na kulturystkę Przemek ma bardzo dobrą technikę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
opalinho
prz1993
Tak kończę tydzień treningowy Jak mówiłem, próbowałem siąść 6x160 we frontach, i poszloby lekko, gdyb6 sz5anga się nie zsunęła...




Przemek, nie chcę mądrować itd ale nie gnie Cię za bardzo do przodu przy tych frontach? Wg mnie powinieneś bardziej pionową sylwetkę mieć, tak jak odchodzisz od stojaków tak jazda, a tu przed każdym powtórzeniem robisz jakby lekkie"dzien dobry" i dopiero schodzisz w dół.Z bardziej spionizowaną sylwetką będzie chyba mniejsze ryzyko ześlizgnięcia i do przodu nie będzie ciągnąć.



stary proszę nie baw się w "kota"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
A nie nie,daleko mi to wszechobecnego hejtu itp. Taka mi sie mysl nasunela jak filmik luknalem. Luzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Przemek ale hvjowy front, palce wystają za kolana, plecy zgarbione, chwyt za szeroki... A na koniec tego wszystkiego nogi doyebane Tak trzymać, tez wbijam w zdanie innych gdy mnie poprawiają...w końcu nogi moja najsłabsza partia

Bez sensu zwracać uwagę komuś do jakiejś partii jak ma ją doyebana w kosmos... To tak jakbys Colemanowi powiedział ze ciągnął rękami a nie plecami robiąc półsztange...


Ps. I przy okazji korzystając z zaistniałej pogawędki... Luki garbisz się przy MC i huy



Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:11

Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
wojtekztr
Przemek ale hvjowy front, palce wystają za kolana, plecy zgarbione, chwyt za szeroki... A na koniec tego wszystkiego nogi doyebane Tak trzymać, tez wbijam w zdanie innych gdy mnie poprawiają...w końcu nogi moja najsłabsza partia

Bez sensu zwracać uwagę komuś do jakiejś partii jak ma ją doyebana w kosmos... To tak jakbys Colemanowi powiedział ze ciągnął rękami a nie plecami robiąc półsztange...


Ps. I przy okazji korzystając z zaistniałej pogawędki... Luki garbisz się przy MC i huy




Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:11

Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:44


Wojtek, nie można patrzeć tylko na to pod kątem rozbudowania partii.
Myślę, że warto też zwrócić uwagę na aspekty zdrowotne, bo to może wyjść po latach.

Opalinho na pewno nie miał złych intencji, więc po co ten jad.
6

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Dokładnie, popieram opalinho i bzyka. Myślę, że Przemek wrzuca filmiki nie tylko po to, żeby pokazać jaki silny i wielki koń z niego, ale również dla konstruktywnej krytyki. Póki sportowiec jest w gazie i wszystko idzie do przodu to o zdrowiu się nie myśli, a jak przyjdzie kontuzja to często jest już za późno.
3

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
wojtekztr
Przemek ale hvjowy front, palce wystają za kolana, plecy zgarbione, chwyt za szeroki... A na koniec tego wszystkiego nogi doyebane Tak trzymać, tez wbijam w zdanie innych gdy mnie poprawiają...w końcu nogi moja najsłabsza partia

Bez sensu zwracać uwagę komuś do jakiejś partii jak ma ją doyebana w kosmos... To tak jakbys Colemanowi powiedział ze ciągnął rękami a nie plecami robiąc półsztange...


Ps. I przy okazji korzystając z zaistniałej pogawędki... Luki garbisz się przy MC i huy





Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:11

Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:44


No i po chvj ta ironiczna wypowiedź,chcesz być fajny i doj**ać komuś przy niedzieli,oklasków szukasz jak to Ty, "kulturysta" zj**a...eś zwykłego młokosa w dziale zawodników? To, że wbijasz w rady innych to świadczy byc może o Twoim ograniczeniu umysłowym, bo nawet jakbym miał nogi jak Tom Platz i całą resztę jak Cutler to zawsze się czegoś nowego,przydatnego dla zdrowia i sylwetki mogę dowiedzieć bo się człowiek całe życie uczy i dotyczy to także treningu, diety wg mnie.
Odniosłem się stricte do filmu wrzuconego przez Przemka, sam pewnie chciałby uniknąć sytuacji ze sztangą jak ta więc myslalem, ze może sie ciekawa dyskusja rozwinąć - jakich tu wiele i chwała temu dziennikowi bo sam wyciagam masę przydatnych rzeczy - na temat uniknięcia takich "wypadków" i omijania urazów. Kumasz? Sorry, że nie ma w avatarze zdjęcia ze sceny - może wtedy bym pocisku nie zebrał.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

Wiecej