SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576428

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Daj Marian symex rano na czczo I daj znać jak odczucia Ja biorę i Chwale. Na noc robiło mnie słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
szczerze to nawet nie pomyslałbym ze może być jakas rózcnia w zbijaniu estro, ale to weekend bo boję się żeby nie bło kiepskiego samopoczucia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
prz1993
A mocno kortyzol wywalony? Jak nie to ziółka - ashwagandha + rhodiola + wit. C, jak mocniej to już chemia -11 oxo robi super robotę.


Niee, mocno nie, poki co jest wszystko spoko chodzi jedynie o redukcję i cala sprawe z CUN, bo leci silowy 5x5, ale skoro cun jest odpowiedzialny za sile samą w sobie, to czy walenie powiedzmy 2-3 msc Efedryny i jakis prewo na stimach jednoczesnie nie obciaza CUN bombardujac go adrenalina i kortyzolem mi tej sily nie cofa/stopuje? Czy cos zle pokminilem?

SalvatoreLucania
Asmo stary abstynencie
Jaca666 z tej strony. Twój kompan od przedtreningówek
Teraz sie kryje pod lewymi danymi i jestem Persona non grata od Paryża po Dakar.
Delikatnie propek+pewna primka. TAD do tego delikatnie, leciutko gh i mozemy gadac



Siemano mordo wiem wiem ze to Ty bo poczytuje troche ten temat jedynie, ale nic sie nie pucuje, bo dalej tesknie za Animalem kumasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
letro to najlepszy IA u mnie leci cały rok,bardzo ekonomiczny i dodatkowo podnosi igf a nie zbija jak ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
o dawkach wolę to nie pisać oficjalnie,nie chcę żeby ktoś to kopiował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
A no fakt zapomnialem sie yyyyyyyyyy.... Jakbys ktos kopiował to musi dzielic na 2 bo 130kg Twojej wagi to polowa 65kg czyli waga z 80% uzytkowników tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958536
luki77
Banan,ja robię te wszystkie ćwiczenia polecane na tym filmiku od dłuższego czasu ale efekt jest znikomy,próbuję wszystkiego po kolei,fali uderzeniowej jeszcze nie próbowałem,a czytałem wiele pozytywnych opinii na forach więc za pewne jak wszystko jednemu pomoże drugiemu nie,nie spróbuję nie będę wiedział,a pijawki robi też mój fozjo więc jak to nie pomoże to ich spróbuję ale jestem dobrej myśli.



jasna sprawa
koniecznie daj znac jakby coś pomogło i się znacznie poprawiło, ja mam z tym problem w obu kolanach ale gorzej w lewym - tym ktore leczyłem m.in tą falą i pijawkami , jednak na ta chwile jest ok bo nie skacze ani nie dzwigam duzych (jak na siebie) ciezarów
Pewnie jednak ,tez bede musial tą sprawę doprowadzić do końca ,bo tak na raty to sie nie wyleczy niczego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870854
Asmo - wydaje mi się, że CUN nie jest do końca aż tak przeciążony, jeśli kortyzol nie szaleje. Ja problemy z kortyzolem mam tylko na redukcji. Na masie nawet przy 6 treningach tygodniowo z samymi podstawowymi ćwiczeniami, mam kortyzol w górnej granicy, ale w normie, i progresuje normalnie. Tyle ze u mnie efka leci tylko przed nogami, ewentualnie przed MC, poza tym sama kofeina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870854
Wgl zapomniałem napisać - wczoraj 2 wizyta u fizjo i rozbijanie punktów spustowych, Miały być głównie biodra i dupa i lekka poprawka pleców, ale dupę mam tak pospinaną, że łzy mi leciały podczas ucisku... Dlatego dupę tylko lekko porozbijał, trochę grupę kulszowo-goleniową i łydki i jeszcze lekko przeleciał plecy. Na następnej wizycie spróbujemy już tą dupę mocniej zaatakować.
Dzisiaj dupy nie czuję tak jak ostatnio pleców dzień po, no ale tu było dużo mniej robione. Oby za jakiś czas przełożyło się to na lepszy zakres ruchu w SQ
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium