SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Też mi się tak wydaje, ale już tyle razy się czymś zaskoczyłem, że wołałem spytać
Ogólnie, to i tak będę pił na wodzie, ale oczywiście g****burzę z nadmiaru czasu musiałem zrobić

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869952
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Banan
Cayek - dałeś sobie na avka foto ze znakiem wodnym ?

Zacznij startować w normalnej federacji to dostaniesz ode mnie kilkadziesiąt zdjęć na 1 zawodach obiecuje


No dałem xd

Nie chce mi się startować jakoś aktywnie. Chce się tylko odbić za rok na Sopocie.
Za mały jestem na jakieś ifbb itp.
PCA niby fajne ale jak tam są kategorie wzrostowe i stanąłbym obok takiego Małeckiego to nieee

Ale 50 tyś dolarów za overall na pewno wielu pokusi

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388060
gdzie to jest 50tysi $$$ za overall w pca, startuj stary gdzie chcesz i startuj 4fun i tyle, po co na sam sopot bedziesz robil 16-12tyg forme i siano na szame+suple+suple dla jednego startu na plazy w najmniej znaczacych zawodach w pl, nie ma co sie bac stawac kolo wiekszych, sam z czasem bedziesz wiekszy, powodzenia
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
W PCA jest 50 tys $ za Overall, ale w kategorii Pro, gdzie startuje Peter Molnar, Jordan Peters itd. :)
Zwycięzca kategorii amatorskich dostaje 1000 dolarów, za granicą, w Polsce za pewne będzie to 1000zł :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A to się yebnalem

No ale 1000 zł lepsze niż kilka próbek, puchar i paczka białka.
Mi by się zwróciło prawie za cały towar na 10-12 tyg przygotowań haha

Poprawie słabsze strony, będą pieniądze i fajne terminy to może moze.

Póki co to tylko za rok chce się odegrać

Dobra, już nie spamuje


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-07-20 18:58:35

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
BzykuDG
Dobra, pytanie może z dvpy. Przemo te płatki rozumiem, że wjeżdżają z wpc, ale z wodą czy mlekiem?
Czy wkręcamy się, że laktoza spowolni wchłanianie się białka czy innych makroskładników?


300ml mleka na pewno nie zaszkodzi a laktoza z takiej ilosci raczej Ci nic nie spowolni, przeciwnie - nawet moze pomoc i okazac sie lepsza opcja.
Ale wiadomo ze wszystko zalezy od tego jak trawisz laktoze itp... bla bla bla - wiadomo co i jak a temat mleka to rzeka
Ja bym pił ale tak jak Przemek, szkoda mi kcal na p******y :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
tu nie chodzi o laktozę tylko o kazeinę,no i tłuszcze też,wiadomo,że na pewnym poziomie to nie ma znaczenia ale jeśli ktoś stara się o bycie możliwe najlepszym to zaczyna zwracać uwagę na każdą najmniejszą kwestię która może mu pomóc w realizacji tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
luki77
ale jeśli ktoś stara się o bycie możliwe najlepszym to zaczyna zwracać uwagę na każdą najmniejszą kwestię która może mu pomóc w realizacji tego


Obecny

Ale to Luki w tym znaczeniu, że kazeina na plus czy na minus?
Bo z tego, co były gdzieś tam kiedyś badania, to najlepsze połączenie po treningu, to izolat+kazeina, bo mamy szerszą pulę aminokwasów, a duże ilości izolatu i tak nie zostaną tak szybko w całości przyswojone. Stąd właśnie popijałem często po treningu Hydra6 z Grenade.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-20 19:28:42

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Bzyku badania się znajdą na wszystko,tak samo jak na każdą tezę znajdzie się inna które ją podważy.Druga sprawa te badania są robione w 99% przypadków na "Januszach" którzy że sportem nie mówiąc już o dopingu nie mieli nic wspólnego także nie brałbym ich za odnośnik.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium