SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Napisz mi które to witaminy to przy kolejnym zamówieniu wezmę;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Luki a kiedy Ty siły nie miales?
Dla mnie masz warunki na strong mana. Genetycznie mega szeroki kosciec i 150kg masy off season niebawem bedzie...
Imo wybrales trudniejszy sport jakim jest bb bo nie łatwo sie wygrywa z takim wzrostem gdzie inne konie maja po 175-185cm przecietnie.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-30 22:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
hehe stary gdzie ja szeroki kościec nadgarstek chyba 17cm kostka w nodze jak u laski na strongmenach to bym się połamał po za tym nie jara mnie ciąganie tira albo ładowanie worków z piaskiem do tego kontuzje ciągną się za mną cały czas coś się zaleczy to ciach kolejne i tak w koło%)

no ale w końcu sport to zdrowie....stracone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Mowią ze własnie najwiecej kontuzji w kulturystyce sie przytrafia bo najbardziej daje po dupie mięśniom/stawom/ścięgnom. Natomiast TS czy Strong Man nie sa juz tak kontuzjogenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja miałem tylko jedną kontuzję i w sumie przy TS
Dysk wyskoczył przy 280kg na kiju. Później już się nic nie działo

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
rkarpinski
Ja miałem tylko jedną kontuzję i w sumie przy TS
Dysk wyskoczył przy 280kg na kiju. Później już się nic nie działo


RAW? jak kategoria wgowa i jakie rekordy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jacek, wysłałem Ci na PW bo tutaj wrzucić to wstyd przy tym co robi Przemo i Łukasz

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
luki77
A ja nie wiem co się dzieje ale od zeszłego tygodnia czuję mega skok siły,to pewnie ta nowa seria witamin z SFD robi taką robotę waga w dół siła w górę,taką redukcję to ja rozumiem




Łukasz - które to , bo niedługo zamówienie jakies trzeba złożyć to zakupię aby lepiej szło troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
zaj**ista widzę wyszła Wam ustawka w Poznaniu , mega ekipa i sporo konkretnych dzików

klasa forma Przemek , zresztą juz Cie pewnie nudzi czytanie tych komplementów

cos mi w jakims dzienniku wpadło w oko, ze pisałes o nagrywkach z ludzmi z SFD - odnosnie tego, to ma sie ktos tym odgórnie zajmować i coś ustalać (była mowa o jakichs ambasadorach, ktorych jak szczerze srednio znam poza Sylwią Sobotą , wolałbym nagrywki z ziomkami z forum a nie celebrytami fb ) , ja do tej pory nagrywałem kilka Vlogów z Emilem Kaleńskim, który już w teamie nie jest - a z którym wspolpracowalo mi się zaj**iscie, z racji podejscia Emila do tego wszystkiego co zwiazane z tym sportem, a takze samym faktem, ze zna sie na rzeczy , nie uderzyła mu na pewno woda sodowa do głowy i jest po prostu spoko gościem

wtedy się urwało i od ostatniego filmu ktory nagrywalismy na poczatku czerwca 2016





Nic dalej nie było w tym temacie

Nie wiem jakie są tam plany , zaraz sie zacznie sezon zawodów więc mnie czeka i tak blisko 20 wyjazdów w skali roku na 2-3 dniowe imprezy, ktore wraz z obróbką materiałów i wrzuceniem ich w rozne miejsca , zajmuję dwa razy tyle

Ale jakby był jakiś pomysł odnośnie serii filmików np. z Twoimi przygotowaniami , to wiedz ze z mojej strony postaram sie by coś podziałać, o ile czas pozwoli bo wiadomo troche u mnie w zyciu sie tez niebawem pozmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Takie nagrywki były by na pewno super

a co do ambasadorów to chyba oprócz Sylwii jest chyba Kamil Tanwic i Marcel, ale reszty tez nie znam :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium