SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572981

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34806
Siema, Przemek czemu nie polecasz metforminy ?
Jezeli ja stosowac to na redukcj gdzie mamy niskie wegle ?Czy przy masie ?
Interesuje mnie fakt ze poprawiaja wrazliwosc na inse :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
prz1993
To wchodząc do Twojego dziennika, mieli by chyba zawał z wylewem Dieta ma być dla mas, nie odwrotnie. Makro się zgadza idealnie, wiec co mi się stanie, poza tym że zaraz umre od glutenu? Heh zreszta komu janto mówię

Mona tak jak Ty.
A można też i tak.Cały rok.


"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
A fuu!

Krzys - nie to że nie polecam. Nie polecam dla tych, którzy leca na GH, bo obniża IGF. Jak nie ładujesz GH, to nadaje sie jak najbardziej na poprawe wraźliwości na insę. Uzupełniaj tylko b12 i magnez, bo metf upośledza ich wchłanianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Juź ostatnio zwróciłem uwagę, że ubrany na biało w siadach wyglądasz na dużego kloca w pozytywnym/kulturystycznym wydźwięku. Teraz ponownie na tym filmie duuuży gość.

Swoją drogą ile lat już prowadzisz dziennik na forum? Ty chyba masz dzienniki o takim poziomie skrupulatności najdłużej. Nie wiem czy w histori sfd był ktoś kto przez tyle lat tak uważnie dzielił się wszyskim z forumowiczami. Wiem, że było ich kilka, ale łącznie w latach to 4?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
3 lata temu startowałem w Debiutach i wtedy mieszkałem już w Wawie. Dziennik prowadziłem jeszcze mieszkajac na wiosce, potem raz wyprowadziłem się do Wawy studiować i zerwałem klatę i znowu wróciłem na wiochę. Przez ten cały czas prowadziłem. Wiec ile.to lat może być? Z 5-6 podejrzewam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Pull mi wypada. Coś czuje że po sobotnim żarciu rozsadzi mi plecy


kvrwa Twoja najlepsza partia i jeszcze na pompie bedzie a moja najgorsza:d ja mam plecy i klate

P0KI ja też chyba od 2010 prowadze dzienniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Juz wtedy Marian sie wpisał jako pierwszy. I tak juz zostało. Ile wtedy miałeś? 17 lat?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
18, tam gdzieś nawet pisalem na początku. Potem gdzieś na 2 czy 3 str pisałem o przerzucaniu gnoju jako aero Wciągnęlo mnie to
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium