SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Chyba... Dzięki choć teraz już nic nie zmienię. A waga dalej w dół, już 1kg pod limitem. Masakra, chyba stres mnie zjada całkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Masakra jaki ty jestes juz suchy i jak szybko ta wage zrobiles, bedziesz pisał jak rozegrasz ładowanie czy tajemnica? Bo troche czasu zostalo a wygladasz na mega płaskiego

Noga tez wyglada juz lepiej, badz dobrej mysli Przemek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Płasko jest mocno, ale to normalne przy takim zbijaniu wagi, dobrze ze te weryfikacje sa juz wpiatek bo może uda się podładać

mi jednak brakło czasu i dobrze naąłdowany przy takim zbijaniu wagi dopiero byłem we wtorek...

Ale Ty tez Przemo znasz lepiej swoj organizm więc bedzie można sprawdzonymi patentami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Jutro poleci czysto, jakieś 12 toreb ryżu z kokosowym. W piątek do weryfikacji dalej czysto i pewnie nie dużo, zależy jak waga. A po weryfikacji syf. W sobotę od rana głównie tłuszcze, a po eliminacjach, jeśli się dostanę do finału, dalej syf. Póki co taki plan, a jak wyjdzie dokładnie to zobaczymy. Będę pisał. Tymczasem zbieram się powoli na ostatni trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Koniec, zrobiłem co mogłem, dociąłem się i wypłukałem jak nigdy. Reszta już nie jest zależna ode mnie. Dzisiaj jeszcze się głodzę, od jutra ładuję.
Dzisiaj pomimo mniejszej wagi, mam wrażenie jakby nabicie minimalnie lepsze. Może za sprawą dodania fatu wczoraj po rozmowie z Łukaszem, a może mi się tylko wydawało.
Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.












Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2016-10-05 13:08:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Zayebiście to wygląda Przemo ! Noga już "nie razi" tak w oko, a do soboty napewno wiele się poprawi jeszcze dobra robota, charakter to masz mocny w chuy

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bajka, podjeść trochę i będzie jak należy. Masowo chyba najbardziej z nóg uciekło, nie?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Jak zawsze. Poza tym będą prawie 2 tygodnie bez ich treningu, a ostatni akurat wypadł lekki... Jedyne czym mogłem wygrać, a poszło w p***u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A tam pitolisz, nie masz praktycznie słabych punktów, a docięciem pewnie będziesz level wyżej od najlepszych. Wydaje mi się, że mięśnie są tak wyposzczone, że jak zaczniesz ładować, to będą chłonąć wszystko jak gąbka i powinno Cie ładnie nabić.

Poza tym po zawodach biorąc pod uwagę wyjałowienie organizmu i pamięć mięśniową też zapewne odbudujesz to, co ewentualnie straciłeś w mgnieniu oka.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Na to liczę właśnie, że uda mi się dobrze naładować. Chociaż znając mój organizm, bez ogromnych ilości syfu się nie obejdzie. A masą którą straciłem się nie przejmuję, od dawna się z tym liczyłem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium