SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzieki Karol;) sędziowania nie zmienimy;)
Widzimy sie za 2 tyg a tam mysle ze juz bedzie okazja na spokjnie pogadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
Hehe fajnie nas podsumowałeś Dzięki! Co do Ciebie, to wolałem Cię wersje w kat. do 100kg, chociaż nie widziałem na żywo. Może nie byłeś wypłaszczony jak ja na mpj ale z większą wagą i nabiciem Ci znacznie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Marian, brawo! Tak jak to zostało już wspomniane wcześniej; swoje zrobiłeś, chyba tyle ile byłeś w stanie, reszta już jest w rękach innych osób...

... no właśnie, powiedzcie mi, bo osobiście się nie orientuje, jest możliwość po zawodach porozmawiać z sędziami i np. spytać czym się kierowali stawiając tą osobę przed inną, co według nich zadecydowało itd.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
też za 2 tygodnie będe mial okazje ocenić całość na żywo i sylwetki bo przez neta to takie.. nie zbyt obiektywnie wychodzi bo jakość jest jaka jest.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
No to i ja dam krótkie podsumowanie Śląska

W sobotę z samego rana wyjechaliśmy ode mnie z Lukim, na miejscu byliśmy jakoś po 11. Weryfikacja przeszła sprawnie, problemy miał tylko Klaudiusz, który po problemach z żołądkiem miał 2kg nadwagi do klasyka juniorów i musiał wyjść w juniorach open. W sumie na złe nie wyszło, bo zgarnął 2 miejsce. Choć w klasyku raczej nie miałby konkurencji


Potem pojechaliśmy do Mariana na siłkę, gdzie ja zrobiłem trening, a Marian z Lukim się opierdzielali Po przyjeździe do Mariana odpoczynek, wieczorem malowanie, no i do spania (może poza Lukim przepraszam )

Z rana wyjechaliśmy już przed 8, na miejscu byliśmy w sumie przed 8:30, i jeszcze nic się nie działo. No ale za chwilę weszliśmy, i zaraz ruszyły eliminacje. Pierwszy był klasyk, i akurat w każdej kategorii wychodził ktoś ode mnie. Najpierw Damian - wyglądał bdb, choć jeszcze brakowało nabicia trochę. Top 3 poza zasięgiem, i ja i on to dobrze wiedzieliśmy, ale i tak humory dobre, bo wyszedł w 1 porównaniu
Dalej Marian - no tutaj już w eliminacjach forma kosa. Dupa wyszła na styk, idealnie na rano. Ładowanie udane, mięśnie pełne. Jak nie został wyczytany do pierwszego porównania, to się załamałem... Na szczęście wszedł do finału z 2 porównania.
I ostatni Klaudiusz - tutaj od razu wiedzieliśmy że będzie wysoko. Nogami zmiażdżył wszystkich, estetyką też zamiatał. Oczywiście 1 porównanie.

Potem męskie i żeńskie bikini już mnie nie interesowało. Czekałem na wagowe, gdzie najpierw wychodził Kacper. Na eliminacje jeszcze nie było 100% formy, i szczerze mu powiedziałem że z Zagórem nie ma szans. No ale że będzie top 3, to było oczywiste
No i za chwilę wychodził Luki. Piękna forma, poza Kiełtyką najlepiej docięty, to na pewno. Choć przy jego wzroście, widać było że nogami czy rękoma przegrywa, i o top3 będzie ciężko.

Po Lukim godzinna przerwa, poszedłem na spacer do Auchana, gdzie ledwo doszedłem z przystankami co kilkaset metrów, przez backpumpsy No i po 15 zaczęły się finały.

Damian już dużo lepiej nabity. Nogi wyglądały niesamowicie. Tutaj i ja i Damian jesteśmy zadowoleni w 100%. Forma wyszła idealnie jak chcieliśmy, ładowanie trafione. Brakło trochę mięsa po prostu. Ale jak na 1 start w seniorach, i tak duży sukces


Potem Marian - forma tez dużo lepsza niż w eliminacjach, dużo pełniejszy. Ciężko było obstawić miejsce, bo równie dobrze mógł być 1 czy 2 jak i 4. No ale na pewno nie niżej. Ale niestety... Jak wyczytali go na 6, to nie wiedziałem czy bardziej byłem wkurzony, rozczarowany, czy rozśmieszony...

No i dalej finał Klaudiusza. Tu forma podobna, nie szło za bardzo podładować, bo padł apetyt... Ale i tak to wystarczyło na 2 miejsce 98 rocznik, 2 miejsce na tkaiej imprezie w seniorach, ogromny sukces


I tu cała nasza ekipa JESZCZE RAZ - OGROMNE DZIĘKI CHŁOPAKI! Za cały wkład i serce, które zostawiliście


Potem znowu przerwa na bikini, no i finały z Lukim i Kacprem.
Kacper w finale wyglądał niesamowicie! I już wcale nie stawiałem go niżej niż Mateusza, na prawdę ciężko było powiedzieć kto będzie lepszy. Wygrał jednak Mateusz
No i "na deser" Luki Też bardziej nabity, robił ogromne wrażenie. Stawiałem go na 3-4 miejscu, z naciskiem na 3, no ale ten którego dawałem za nim, zajął ostatecznie 2 miejsce, z czym też się nie zgadzam.
No ale ogólnie humory i tak dobre Na koniec fota z chłopakami, no i samoj**ka z koleżanką, do niedawna członkiem teamu AN, Moniką Biedką Tak, tutaj możecie się śmiać z mojej retencji



Ogólnie impreza jak najbardziej na plus, świetnie spędzone 2 dni Gdyby nie wynik Mariana, powiedziałbym nawet, że zatęskniłem za startami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Super relacja

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie widac zdjec :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium