SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie świruj! No dobra, obaj dajemy radę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
w miarę sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Forma u Przemka ujdzie. Póki co na foto lepiej niż na żywo. Ale to tylko dlatego ze przy mnie był w koszulce

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Przemek widzialem twoje zdjecie jeszcze za lebka i - mega progress, az nie do uwierzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Przemek głód już doskwiera przy tej ilości węgli? kombinujesz coś z posiłkami, żeby jakoś bardziej się "zapchać" ?
jak masz jakieś ciekawe patenty to możesz napisać, u mnie z pomysłami zawsze słabo, a czym głębiej w redukcje tym głód większy i dobrze byłoby sobie jakiś fajnie z tym radzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
erwinoos
Przemek głód już doskwiera przy tej ilości węgli? kombinujesz coś z posiłkami, żeby jakoś bardziej się "zapchać" ?
jak masz jakieś ciekawe patenty to możesz napisać, u mnie z pomysłami zawsze słabo, a czym głębiej w redukcje tym głód większy i dobrze byłoby sobie jakiś fajnie z tym radzić


galaretki, lody kallafiorowe, omlety z dodatkiem cukini, dyni, kalafiora:d cos tam idzie wykombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jesli mogę wtrącić to ja np stawiam na serniczki na zimno. Żelatyna, twaróg, odzywka. Do tego co potrzeba żeby uzupełnić makro. Ostatnio blendowałem z ryżem i wheyem. Na noc dodaję oleju kokosowego i wiórków + odzywka o dobrym smaku. Wolę takie na zimno bajery.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u mnie leci już chyba ponad 2 tygodnie na kolację coś w podobie - twaróg, śmietana, kakao, słodzik, żelatyna - taki zestaw na godzinę do zamrażalki i jest mega posiłek jeszcze chciałbym spróbować wersję z masłem orzechowym, ale musiałbym dać mniej twarogu i zrezygnować ze śmietany, ciekawe czy by coś z tego wyszło
no i koniecznie muszę spróbować tych lodów z kalafiora, chociaż mój blender może sobie z tym nie poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
U mnie własnie lecą głównie lody z kalafiora, i codziennie omlety z rabarbarem. Ogólnie to i tak mocno głodny nie chodzę, bo jednak ta redukcja trwa bardzo krótko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

WHEY premium