SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Jak jest dobry specjalista od igieł to po 2-3 sesjach powinieneś mieć spokój na dłuższy czas ale nie każdy potrafi dobrze igłami operować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
goldberg1982
Jak jest dobry specjalista od igieł to po 2-3 sesjach powinieneś mieć spokój na dłuższy czas ale nie każdy potrafi dobrze igłami operować


W moim przypadku nie liczę na fajerwerki , ponieważ rozwaliłem główkę kości udowej ....wygląda na to że jedna z założonych w kwietniu kotwic , wyrwała się z kości. Zrobiła tam spore spustoszenie , są momenty że nie mam kontroli nad nogą i jestem na skraju wywrócenia się lub zdarzyło się już kilka razy że oparłem się na kolanie....nota bene tym w którym mam pękniętą łakotkę
Zgredzik ze mnie teraz po całości.....aż mnie bierze qrwica .

Chyba żeby odreagować zrobię kolejną dziarę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Jestem po kolejnej wizycie u lekarza prowadzącego , i wyglada że wszystko wraca do normy w odpowiedni sposób....
Jeśli chodzi o ćwiczenia z obciążeniem , to pozostaje biceps , triceps na wyciągu górnym , plecy wyciąg dolny wąsko oraz bardzo,bardzo spokojnie wyciskanie na płaskiej ...dosłownie 2-3 seryjki kontrolowany ruch z ciężarem 40kg i ewentualnie delikatnie zwiększyć po 2-óch tygodniach na 50kg .
Wprowadzam nowe ćwiczenie z bandami , czyli unoszenie ramienia w przód do wysokości barków .

Wszystkie ćwiczenia muszę wykonywać w zakresie bez bolesnym , nic na siłę i bez wymuszania.

Za tydzień wizyta u drugiego Doktora i wtedy dowiem się jaka będzie diagnoza odnośnie prawego biodra , które bardzo mocno daje mi ostatnio popalić....farmakologia jest na porządku dziennym , dlatego wracam do wlewów z TAD600 żeby podleczyć i wzmocnić swoją wątrobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
W sensie, że Chivas?
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
georgu
W sensie, że Chivas?


Oczywiście CHIVAS został użyty również do wlewu wewnętrznego ... jednak dzisiaj w symbolicznej dawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Dzisiaj już delikatnie zacząłem z obciążeniem , w niektórych ćwiczeniach. Wszystko z wyczuciem.

Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany

X x 12 x 3 serie - w trzeciej serii zwiększyłem o jedną płytkę

Klatka wyciskanie leżąc

40kg x 12 x 3 serie spokojnie bezboleśnie

Plecy wyciąg z dołu wąsko / mocne ściąganie łopatek

X x 12 x 3 serie

Biceps młotek hantelkami na przemian

14kg x 12 x 3 serie

Brzuch maszyna z obciążeniem

25 x 2 serie

Jutro ćwiczenia tylko z bandami tylko na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Na klate to Ci wpadł ciężar rodem z WW ino powtórzeń mizernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
wycwiel
Na klate to Ci wpadł ciężar rodem z WW ino powtórzeń mizernie


Ale pomimo mizernego obciążenia , micha mi się cieszyła od ucha do ucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Mizernie to ja pisałem o ilości powt. bo obciążenie prawidłowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium