SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Mamy rozpisane zmiany, Tomek broni Krola wieczorem, gdy my sie regenerujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
mikel, nie pyerdol pan, pokaż mi kiedy ostatnio wypowiadałem się o Conorze. Czekam na cytaty konkretnych postów, nie znajdziesz ich;)

Po prostu męczące jest to, ale sobie piszcie, ja tylko raz na jakiś czas się wtrące i dopowiem, że moglibyście znaleźć inny cel w życiu:D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No juz sa dwa twoje posty na dwoch stronach z kolei, zaraz bedzie trzeci Przeciez mogles przemilczec, olac, itp. ale dalej troszenke dupcia boli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No właśnie kłamczuszku, nie było postów Widzę, że dvpa boli, że miałem rację

A kto korzysta z praw logiki i rozumu i godności człowieka, wie że chodzi o posty sprzed dnia dzisiejszego yebany hejterze.

A postów będzie dzisiaj więcej, od chvja, bo będę Ci udowadniał jak bardzo nie masz racji, więc szykuj się. Chyba, że się poddasz i nie odpowiesz.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-05-23 10:13:36
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Przeciez ty masz zawsze racje, wiec po co ta dyskusja Wazne ze wrociles do tematu, bo samemu z Grindem to tak troche smutno a tak znowu mamy conorowiczow A jak jest taki kozak to uzupelnij profil i dodaj wyniki silowe
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie muszę, bo jestem Lord Of The Rings. Pozdro dla kumatych
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
W tym dziale, to ja kontroluję sytuację, więc miejcie się na baczności Co do Conora, to w sumie trudno się dziwić, że ktoś z takim charakterem i podejściem zadowoli się 7 bańkami w porównaniu do 100 baniek. Facet jedzie po bandzie i ryzykuje z takim podejściem bo może nic nie ugrać, ale co będzie jeśli...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przede wszystkim walka z FLoydem to daleka przyszłość.

Ok, Floyd mówi że niedługo, ale w wywiadzie z seniorem Floyd sr mówi "Myślę, że niedługo, przyszły rok czy coś"

Więc w świecie bokserskim to faktycznie jest niedługo, ale w mma to 100 lat

Do tego czasu wszystko będzie się totalnie zmieniać - na pewno obie strony pozostaną zainteresowana i obie strony zaintereseowanie będą utrzymywać. Gorzej jak McGregor przegra po drodze w UFC - a wg mnie na bank będzie walczył na UFC przed ewentualną walką z Floydem. Co więcej, będzie imo walczył z 2 -3 razy ( i to przy założeniu że faktycznie walka z Floydem będzie stosunkowo szybko czyli np przyszły rok)

A jak przegra w UFC, to też wszystko się diametralnie zmienia. Co prawda walka z Moneyem dalej interesująca, ale już nie tak bardzo.

Ciekawe jak UFC do tego podejdzie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Nowa polityka UFC dotycząca wag zawodników może spowodować zmiany kategorii wagowych

Bardzo prawdopodobne jest, że szykuje się nam spora rewolucja w kwestii wag zawodników i kategorii wagowych w UFC, a i być może w innych organizacjach.

Po tym jak w ostatnim okresie w kilku największych organizacjach MMA na świecie przydarzyły się incydenty ze zbijaniem wagi przez zawodników, pojawiły się krytyczne komentarze dotyczące procesu dostosowania wagi do kategorii w jakiej walczy zawodnik lub zawodniczka. Ultimate Fighting Championship może być wiodącą organizacją jeśli chodzi o zmiany w procesie regulacji wag zawodników tak, aby proces zbijania kilogramów był dla nich bezpieczniejszy. Miałoby to polegać m.in. na dokładnym sprawdzaniu jak i kiedy zawodnik zbija wagę. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak Conor dostanie tą walkę a do tego z +30 baniek za nią to będzie epicki ból dupy w dziale

co do zmian kategorii wagowych rewelacyjny pomysł (pisałem jakiś czas temu, że dywizja karłów zostanie zlikwidowana).
Najbardziej cieszy chyba granica 290lb w ciężkiej, ci najwięksi będą mieli przewagę. Liczę, że to wejdzie w życie

a no i Cyborgowa będzie miała pas i mam nadzieję, że Aśka nadal też.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-05-23 13:17:31
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium