SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
Witam.
Mam pytanie mam niedługo kończe 18 lat :) nie mam zarostu ani na twarzy a pod pachami baaardzo malutki
Jak myślicie czy jeszcze mogę urosnąć?? Mam w tej chwili około 187 ....
Czy dobije do 193 ?? Jeżeli tak to zaczynam grać w kosza Jak sądzicie?? Moj ojciec ma 184 wzrostu , a ja numer buta 47 i mam coraz wieksze stopy bo mi się skarpetki drą....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
no w sumie czemu nie, ale na grę w kosza na poziomie to już za późno, rekreacyjnie ok^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
dyrdymały Był jeden program o gościu zaczął ćwiczyć koszykówkę w wieku 18 lat ... i co gra w NBA dzisiaj.... i to nawet był polak tylko trener mu powiedział : "żeby dogonić innych musisz ćwiczyć 3x więcej" i mu sie udało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
No to graj i ćwicz!!!!

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
A wykazujesz potencjał robinnie? bo jak nie to choćbyś ćwiczył 100x więcej niż inni niczego nie osiągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
tak wykazuję w sporcie zawsze dawałem max z siebie jestem perfekcjonistą... kiedyś chodzilem na sztuki walki zawsze trenerzy mowili że mam talent i robie baardzo duże postępy.... cóż znudziło mi sie i przestalem po paru miesiach
kiedys gralem w kosza 2 miechy ogrywałem typow ktorzy grali pol roku

Zmieniony przez - robinn1 w dniu 2009-02-22 22:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
Witam. Mam 14 lat, 162cm wzrostu. W ostatnim roku urosłem 6 cm, jednak od 5-6 miesięcy nie urosłem nic. Mój tata - 173, moja mama - 161. A teraz moje pytania:
1. Czy takie przestoje są normalne i czy po nich następują wyskoki wzrostu?
2. Pije rano i przed snem szklankę mleka. Czy to pomoże w szybszym rośnięciu?
3. Czy owłosienie pod pachami(mam spore) i pod nosem(też spore) oznaczają koniec rośnięcia?
I ostatnie: Ile moge mieć wzrostu?

Licze na Bardzo dużo odpowiedzi, dla mnie wzrost jest bardzo ważny, więc prosze abyście odpowiadali na moje pytania .!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
1. Normalne, lecz czy jeszcze wiele urośniesz to tutaj nie znajdziesz odpowiedzi.
2. Może pomóc, chociaż wątpię w to, że urośniesz przez to kilka cm.
3. Nie znaczy, że koniec rośnięcia.

zajrzyj tu https://www.sfd.pl/Poradnik-_Jak_zwiększyć_WZROST.-t475122.html 

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
a jak sie juz czlowiek goli to to hamuje? Bo ja sie gole(najgłupsza rzecz jaką zrobiłem w życiu, kolega mnie namówił) od wakacje z roku i od tamtego czasu nie rosne... I jak myslicie będę miał 168-170 cm wzrostu? I czy jak w 6 klasie w ciągu roku urosłem 10 cm równo to to był ten największy skok wzrostu? Ile mieliście cm w moim wieku?

Ps; sorry że jestem taki dociekliwy i zadaje tyle pytań ale po prostu chce jak najwięcej wiedzieć. Więc licze że odp na moje pytania :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Nie golenie nie hamuje wzrostu, o ****a skąd ten pomysł w ogóle
Jeżeli masz już pełne owłosienie to szansa na to, że sporo urośniesz teoretycznie jest mniejsza niż gdybyś go nie miał, ale nikt Ci dokładnie nie powie tego czy i ile urośniesz. Chyba do 170cm do dociągniesz do cholery, bo facet poniżej 170cm to już tragicznie niski jest^^ Ja osobiście źle bym się czuł mijając na ulicy laskę wyższa od siebie, wole patrzeć na ludzi z góry^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium