SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 793231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
dokladnie Pioronous masz 100% racji o to mi chodzilo, jestes inteligentny , aha i jescze raz przepraszam za moje literowki, bledy stylistyczne i brak przecinkow w niektorych waznych miescach^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
To jest na takiej samej zasadzie jak to ze mi sie podobaja bardzo wysokie laski ale to bardzooo i co z tego jak mase razy mi sie zdarzalo ze byla wysoka ale mi sie nie podobala bo mi sie jej inne cechy nie podobaly albo byla po prostu brzydka.A czesto mi sie zdarzalo ze niska mi sie bardzo podobala mimo ze mam slabosc do wysokich.Wzrost to nie jedyna cecha ktora okresla ludzi !!!!!!

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2007-11-27 16:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Piorunos ludzie niekoniecznie kłamią w sprawie swojego wzrostu. Niektórzy się garbią i sprawiają wrażenie niższych. Ja się właśnie do takich zaliczam. Mam ponad 180 cm a wyglądam na mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
wombattt - świetne wypowiedzi
w końcu ktoś z wiedzą obalił mity

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
W 99 % kłamią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2371
A czy Aeroby (BIeganie,rower,skakanka) wpływaja pozytywnie na wzrost(podobno wydziala sie hormon wzrostu podczas treningu) czy negatywnie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
jezu obojetnie co sie wydziela a co nie po tym to w takich minimalnych ilosciach ze to na Twoj wzrost nie ma zadnego wplywu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
a takie pytanko, może i głupie ;) ale tak z moich obserwacji, chce sie upewnić
czy np. w wieku tam -nastu lat, gdy intensywnie sie rośnie i np. obserwuje sie zauważalne zmiany we wzroście
hormon wzrostu może powodować niejako zwiększenie agresji czy jest to zadaniem gł. testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Hormon wzrostu tu nie ma nic do rzeczy agresje stymuluje testosteron mozna to latwo zauwazyc na przykladzie szczeniakow psow jak pies mlody i rosnie bardzo na wysokosc to glownie stumuluje to HGH ale zachowanie psa jest dalej jak szczeniaka tyle ze rosnie bardzo.A jak wzrost na wysokosc zaczyna sie hamowac i zaczyna dzialac testosteron ktory rozwija drugorzedne cehcy plciowe czyli pies przestaje rosnac a zaczynaja rozwijac mu sie miesnie itd zaczyna robis sie agresywny.Tak samo jest z ludzmi.Co oczywiscie nie jest zasada ze im ktos bardziej agresywny tym ma wiecej testosteronu co najwyzej jest po prostu glupi albo niezrownowazony psychicznie hrhrhr

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2007-11-29 16:15:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
możecie kombinować jak koń pod góre, możecie brać hgh, wisieć na drążku, albo po prostu dać se siana-zacznijcie 8h snu i zdrowego odżywiania i ruchu to napewno nie obniży wzrostu

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium