SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Raczej w żadnym kraju nie refundują HGH w przypadku takiego wzrostu jak 170 cm. Z medycznego punktu widzenia, to normalny wzrost.

Osobiscie nawet gdybym miał pieniądzę to nie zdecydowałbym się, zbyt duze ryzyko... Rozpatrzcie sobie scenariusz, gdy pojawiają sie komplikacje zdrowotne, wydałeś kupe kasy, a wzrost stoi w miejscu... Toż to jedyne co pozostaje to skoczyć z mostu na główkę .

Ostatecznie zawsze pozostaje Wam tańszy HGH z lewych zródeł... Ale trzeba mieć kontakty oraz trzebaby być po***anym by takie cos w siebie ładować.

Jezei ktos ma kasę to zdecydowanie bardziej polecam wydłuzanie kości metodą operacyjną. Efekt murowany i ryzyko duzo mniejsze. Minusem jest to, że raczej ruszac się zbytnio nie możesz, jednakże gdybym miał kasę to ani chwili bym sie nie wahał

Zmieniony przez - lamerator w dniu 2006-11-28 15:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
a jak to jest ze snem?? lepiej zrobić sobie po południu 1-2 godzinną drzemkę i spać krócej w nocy (np. od 24 do 7) czy lepiej nie spać w ciągu dnia i spać tylko w nocy, ale za to dłużej, przykładowo od 22 do 7?? W którym z przypadków organizm uwolni więcej hormonu wzrostu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
2 razy dziennie,zauwaz jak spia dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Co do medycznego punktu widzenia to kazdy wzrost miedzy 3 a 97 centylem jest jak najbardziej normalny, wg danych z 2003 roku dla 18 letnich chlopcow (w praktyce mozna powiedziec ze to juz dane dla w pelni rozwinietych facetow, bo wiadomo ze malo sie juz rosnie, albo wcale miedzy 19-21 lat) wzrostem normalnym jest wzrost miedzy 167 a 190 cm. Zreszta kazdy moze sobie sam zobaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Lamerator a jak to jest z tą operacją kości? Mam pare pytań:
1. Ile kosztuje?
2. Jeżeli wydłużą mi kości to czy one staną sie cieńsze i słabsze? Czy jeżeli urosnę o 10 cm to czy waga mi skoczy np. o 10 kg?
3. Ile cm dzięki tej operacji można zyskać?

Jeśli wydłużenie kości nie spowoduje tego, iż będą one cieńsze i spowoduje wzrost wagi, to jak najbardziej bym sie zgodził, ale w przeciwnym przypadku nie. Co mi po tym, że będę wyższy jak masę kośćca będę mieć taką samą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
f u t u r e b o d y jesteś pewien?? ma ktoś jeszcze wiedzę o tym jak rozłożyć sobie sen w ciągu doby aby uwolnić jak najwięcej hormonu wzrostu to piszcie będę wdzięczny bo bardzo mnie to ciekawi (moje pytanie jest jakieś 3 posty wyżej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3010
Moj kolega w wieku 20 lat mial 160 cm, i zawsze byl najnizszy z klasy. A ze rodziców mial w USA, to mu sprawili taki prezent, i w ciagu roku podrósł bardzo sporo, nie wiem ile, bo nie mierzylem. Ale bylo to widać,
wiem ze jedyne co mu zostalo z tych "Hormonów" to rozstepy na plecach(Gdy ktos szybko rosnie w krótkim czasie )

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Metoda wydłużania kości jest jak słyszałem dosyć bolesna i niemiło to wygląda :/ Stosowana jest bardzo często przez azjatyckie modelki, które są niskie z natury i wydłużają sobie kończyny dolne tym sposobem. ten sposób nazywa się METODA ILIZAROVA (ILIZAROWA). Można wydłużyc kończyny chyba nawet do 15 cm.
Trzymaj tu zdjęcie, przestawiające nogi kogoś, z tym CZYMŚ na nogach...[fotkahttp://xlh.sallsyntadiagnoser.nu/imageserver/DSCF2286.jpg-till-hemsid-2.jpg">


[fotkahttp://www.gikk.com/Educational/Images/Image4.gif">

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3010
Ja slyszalem o metodzie, rozciagania kośći i wstawiania w miejsce o ile rozciagniete, metalowej zastawki, i pozniej to sie zrasta i zyskujesz kilka centymetrów,
Dla mnie to jzu naprawde dla psycholów to jest, juz wole byc niskiego wzrostu niz miec krzywe nogi :)
:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Informacje na temat wydluzania konczyn tutaj (wprawdzie dotyczy to glownie przypadku gdy ktos ma nierowne konczyny, jednak ma tez ogolne zastosowanie):
http://www.klinika.net.pl/texty/nier_koncz_d.htm

Niektorych szczegolnie moze zainteresowac fragment:

" Wydłużanie kończyn jest procesem dość długim, całkowity czas leczenia, potrzebny do wydłużenia kończyny o 1 cm wynosi około 35dni, czyli przy wydłużeniu 10-centymetrowym, pacjent chodzi w aparacie przez rok. Na ogół pacjenci przebywa w Klinice w czasie pierwszego okresu leczenia (dystrakcja � czyli rozkręcanie aparatu, zazwyczaj w tempie 1 mm na dobę), natomiast w okresie stabilizacji (oczekiwanie na uwapnienie kości), a często przy prostych wydłużeniach w także w okresie dystrakcji pacjenci przebywają w domu."

Maksymalne wydluzenie konczyn do 15 cm. Zabiegi wykonuje Klinika Ortopedii w Warszawie i we Wroclawiu, o cenach brak informacji.

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2006-11-28 19:40:55

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2006-11-28 20:05:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium