SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10071 Napisanych postów 30406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728861
Kolejnym razem objadę to dokładniej,z zapasami żywności ,wstępny rekonesans w każdym razie udany :)

Jeszcze kilka co ciekawszych zdjeć













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10071 Napisanych postów 30406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728861
Dziś akurat trafiło się wolne,stąd starym polskim zywczajem na 7:00 trening.
Pogoda się zepsuła,tylko 14 stopni było-po prostu zmarzłem na tym rowerze :)

Oczywiście,kto był przed siłownia?

Marco ,jak zwykle :),dziś w białym dresie ale szczelnie skrywał swoje sekretne bicepsy :)
To jest ale aparat ,śmiałem się cały trening :)


Powoli,bardzo powoli kontuzja zaczyna się wycofywać z barku-już wznosy bokiem robiłem 20 kg i przymierzyłem się do wyciskania sztangi 30 kg -jeszcze jednak coś nie jest zupełnie ok.
Ale na maszynie prawie nie boli-stąd tam zrobiłem 10 serii.

Ostatnio też na poręczach zrobiłem parę pompek-ale jeszcze trzeba odczekać,bo nie było to przyjemne.


Suple z Polski wszystkie się skończyły-już napisałem o nową dostawę z mojego domowego magazynku-mam nadzieje ,że do mnie trafi :)


Dzięki filmom z Pawłem Wodykiem nawiązałem kolejne ciekawe kulturystyczne kontakty-pewnie wkrótce znów coś nagram-trwają ustalenia :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10071 Napisanych postów 30406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728861
Dziś też na treningu-bo jutro cały dzień zajęty.

Trening pleców i dwugłowych ud-jak zwykle 150 minut :)


I kolejne potwierdzenie teorii,że kobiety teraz bardziej hardcorowo trenują niż mężczyżni.

Młóda dziewczyna,waga ok 60kg,najpierw 30 minut trenowała wyciskanie żołnierskie w stylu ciężarowców-bardzo ładnie jej to szło.
Potem przysiady do 100 kg.

Dalej-dowiązała 5 kg do pasa i 5 serii podciągania na drążku po 10 powt:)

A panowie co?
Bicepsy na wyciagach,klata na wyciągach,plecy na wyciągach


Przyszedł też gość ze 150 cm min w pasie i jak rozpoczął trening ?


Triceps na wyciągu a potem latanie po maszynach po 1 serii,bez żadnego sensu :)

Poszedłem się zważyć,jak to zobaczył zaraz też przycwałował -nie było tak żle 142 kg przy wzroście ok 175 cm :)
Mnie pokazało 101,2 kg :)

Ale brzuch po prostu makabra-tam chyba miał 80 % masy,bo nogi ramiona dość wątłe :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
I później taki gość co opisałeś powie, że to wszystko przez koks...i jakby chciał i przybił to też by wyglądał jak kulturysta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10071 Napisanych postów 30406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728861
Zawsze sięjakaś rajonalizacja znajdzie aktualnego stanu.

Ale żeby choć jedną serię brzucha zrobił...a on triceps :)

Albo ja czegoś nie wiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Brzuch to on pewnie w kuchni robi a czy robił triceps to też nie wiemy. Wiemy tyle, że korzystał z maszyny do robienia tricepsów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131205
masti
Zawsze sięjakaś rajonalizacja znajdzie aktualnego stanu.
Ale żeby choć jedną serię brzucha zrobił...a on triceps :)
Albo ja czegoś nie wiem ?
Triceps na wyciągu a potem latanie po maszynach po 1 serii,bez żadnego sensu :)
Przecież on robił propagowany w naszym dziale trening obwodowy i był na tłuszczówce! Masa jaką zrobił to i na Tobie zrobiła wrażenie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10071 Napisanych postów 30406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728861
Jakie plany na programy filmowe i Ustawki?


Najprędzej bo prawdopodobnie 23 września,w niedzielę zrobimy Ustawkę w siłowni znanego strongmena i kulturysty,z grupy Gigantów Marcina Wlizło.
Niestety 100 urlopu w tym terminie będę miał potwierdzone ok 10 września,no może troche prędzej.

Siłownia znajduje się w Szamotułach-tj ok 30 km od Poznania.

Macek będzie miał z nas najbliżej-pewnie z 20 km :)


Kolejne spotkanie-to w okolicach końca pażdziernika/początku listopada Ustawka w Holandii-chyba w Hadze albo Rotterdamie (fajnie brzmi :) )


Będzie czołówka polskich kulturystów z tego rejonu,może też z kraju ktoś przyjedzie.
Też jeszcze nie mam konkretnego miejsca i terminu-dużo zależy od terminów zawodów,bo chłopaki ostro tu startują


Jak byliby chętni z forum-załatwię jakieś noclegi za niską cenę -będzie można przyjechać na kilka dni i pozwiedzać siłownie, okolice + wspólne treningi














Zmieniony przez - masti w dniu 2018-08-11 10:37:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346026
ojan
masti
Zawsze sięjakaś rajonalizacja znajdzie aktualnego stanu.
Ale żeby choć jedną serię brzucha zrobił...a on triceps :)
Albo ja czegoś nie wiem ?
Triceps na wyciągu a potem latanie po maszynach po 1 serii,bez żadnego sensu :)
Przecież on robił propagowany w naszym dziale trening obwodowy i był na tłuszczówce! Masa jaką zrobił to i na Tobie zrobiła wrażenie.


Jak wy szybko oceniacie innych a trzeba było podejść do gościa porozmawiać ,być może 1-wszy raz na siłowni ,poprowadzić za rączkę ,wytłumaczyć a nie od razu "kopać"
Tak samo można ocenić niektóre ćwiczenia Masti-ego gdy robi swoje "dziobaki" a postronny widzi to 1-wszy raz i nie wie dlaczego co i jak
Propagowany w dziale trening obwodowy nie wszyscy wytrzymają i potrafią go zrobić ......będąc na tłuszczówce ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131205
Jawor - aleś nas szybko ocenił!
Nie miałbym odwagi podejść do gościa większego ode mnie aby go wziąć za rękę i poprowadzić swoim widzi mi się!

A proponowany trening obwodowy jest dla zaawansowanych i tylko odpowiednio przygotowane osoby potrafią mu sprostać. Jeden obwód na węglach może bym i zrobił ale na dłuższy wysiłek potrzebny jest zastrzyk długo działającego tłuszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium