SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ok przeczytałem.

Mogę powiedzieć,że mniej wiecej tego sie spodziewałem.

A co do pracy w chłodni-przecież tam się ubieramy optymalnie ciepło,czyli nie chłodzimy intencyjnie organizmu.

Ale wiadomo-po wielu godzinach ręce ,stopy sa przemarzniete(ja tak miałem )

Ale jak pisałem wyżej-nie zauwazyłem żadnego niekorzystnego wpływu na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dzis trening ramion-takze metodą 25 powtorzeń.

I dziś było względnie ciepło,bo + 5 st C.

Miesnie dogrzały sie i dopakowały zadawalajaco :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Goldberg -tylko to były impulsy lecznicze tym mrozem i przez krotki czas.

A chodzenie przy - 5 w górach i w śniegu w stroju kompielowym kilka godzin - to po prostu głupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Z chodzeniem po górach to masz święta rację, u mnie to dwa razy w roku po 2 tygodnie zaczynałem od 3:30 min a kończyłem na 5:30 min z tego co pamiętam to na klatkę poprawa 15 kg wzosy bokiem hantli jak zaczynałem w seriach po jakieś 15-20 pow to kończyłem na 70 po 2 tyg, długości basenów przepłynę tych w godz nie pamiętam ale różnica była też spora. My tu gadu gadu a Spartan Torso właśnie skończyłem hehe dziś po 7 serii było w nocy pewnie film będzie zapraszam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ministerstwo zdrowia pokazało wykres na którym opieraj a się aktualne obostrzenia w Polsce i w innych krajach.

Tak to wygląda.
Dokładnie na jakiej podstawie to ustalono-jeszcze nie sprawdzałem na tej stronie,skad to pochodzi.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
Widziałem to w TV.
Najbezpieczniej kupować samochody, chodzić do sklepu, kupować leki aby się leczyć oraz kupować rzeczy używane .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
goldberg1982
Ja mialem wiele razy robione takie badania w szpitalu codziennie przez 2 tygodnie pod katem sily i roznych urazow czy zerwanego miesnia, codziennie kriokomora -120stopni potem silownia i basen , wyniki w sile niesamowite w wytrzymalosci to samo , dodatkowo lepsza regeneracja urazy wyleczone migiem plus utrata tluszczu.


Ja po pierwszym miesiacu pracy na mroźni zauwazylem mocna utratę wagi , moze to byc spowodowane duzym wydatkiem energetycznym , cialo chyba probuje sie ogrzać i pobiera duzo energii i tu moze byc tez utrata miecha bo przeciez bierze z kazdego miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Masz rację więcej potrzebuje energii ja to po krio miałem wilczy apetyt tak samo jak pracowałem na dworze w ujemnych temp przez okres zimy to jadłem po 3 obfite śniadania to nabrałem prawie 10 kg masy hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Tak na mnie wpływały ujemne temperatury i wysiłek duzy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dzisiaj dzień pleców i trening na drążku.

Dołączył sie do mnie Holender i tak sie podciagaliśmy.

On 8 razy,ja 8 razy
On 7 razy,ja 8 razy
on 6 razy,ja 8 razy
on przeszedł na podchwyt i 6 razy,ja 8 razy
Przy ósmej serii on podchwytem 3 razy,ja 8 razy nadal nachwyt .

I stwierdził,że jestem dobry :)

A mnie w barku i łociach tak trzeszczało,że po kazdej serii zastanawiałem sie,czy nie lepiej skończyć :)

Potem jeszcze troche pryciagania gumy po 25 razy i juz teraz nawet tricepsy czuje dopakowane :)

Pogoda fajna,bo juxz jest jasno podczas treningu i temperatura + 10 st C

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium