SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Siłownia okazała się miejscem treningu kulturystów,startujących w zawodach.

Sprzęt też super a co najważniejsze-atmosfera treningowa a nie" ecie pecie "ze smartfonami w rękach :)












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Trening bardzo udany już mnie nogi i ramiona bolą-inny sprzęt inne miejsce,inni ludzie i zaraz trening też idzie inaczej :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Chłopacy prawie dwie godziny trenowali tylko tylny akton barków a ja w tym czasie zrobiłem nogi i łapy...:(







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Przed urlopem,jeszcze w sierpniu znów odwiedziłem Góry Eifel ,ale główny nacisk położyłem na znajdujący się w pobliżu tor wyścigowy Nurburgring

To jeden z najsłynniejszych i najtrudniejszych torów wyścigowych świata.
Wiele kiedyś o nim i o odbywających się tam wynikach czytałem i nie myśłałem,że tam trafię kiedykolwiek .

A tu się okazuje ,że jest niedaleko ode mnie .
W ten weekend ścigał się tam Kubice w serii DTM ale bardzo słabo mu poszło znów niestety.

Mam trochę zdjęć i filmów z tego toru-w niedzielę jest dzień otwarty i każdy chętny może się tam spróbować swoim samochodem albo na miejscu wypożyczonym jakimś już przerobionym wyścigowym.

Wjazd na jedno okrążenie-ok 25 km kosztuje 60 €.



















Zmieniony przez - masti w dniu 2020-09-13 16:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
No to chętnych na wydanie pieniędzy na tym torze nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
A żebyś wiedział -tam po prostu oblężenie chętnych,by się przejechać na torze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Fajna sprawa pojezdzic na takim torze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
masti
A żebyś wiedział -tam po prostu oblężenie chętnych,by się przejechać na torze
Widziałem na tym wstawionym filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
To jest nic!
Ja chciałem podjechać do zamku,który jest w pobliżu toru ale już kilka kilometrów przed były kolejki usportowionych samochodów,czekające na wjazd,bo wpuszcali określoną ilość na tor.

W żaden sposób nie szło przejechać drogi,pobocza,wszystko zawalone czekającymi samochodami.
Rejestracje były z całej Europy -będzie kiedyś okazja to się też tam przejadę i nagram całą drogę. :)

Sam tor jest bardzo ciekawy i zróżnicowany-są zjazdy i podjazdy i dwie długie proste,gdzie można dać max mocy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dziś trening pleców,chłopacy trenowali przede mną-podałem co dokładnie mają robić i nagrać film z muscle up ,jak pójdzie na zielonej gumie.
Chyba znów nie poszło,choć na pomarańczowej robi Lem 6 razy.
Chyba jakaś blokada go dopadła na zieloną .

Rozmawiałem też dziś z Ralfem-go także blokada dopadła-na martwe ciągi.
Podnosi 160 kg 3 x a boi sie spróbować 170 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium