SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Wrzuciłem powyżej - dopisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Już otworzyłem-no to sie bardzo zmartwiłem,pewnie i Radka Słodkiewicza wykreślą ze związku.
Fatalnie,bo Radek mimo swoich wpadek dopingowych zawsze odczekał zawieszenie i nie startował w innych federacjach.
Podobnie-zawsze bronił związku,gdy jego koledzy ze startów go atakowali,po wpadkach dopingowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Postaram się cos wiedzej dowiedzieć ,ale źle to wyglada.


No nic-jak dobrze pójdzie bede miał znów dwa tygodnie urlopu w sierpniu.
A co może źle pójść?

Jak pisałem w Holandii jest nadal wysoka zakażalność dzienna-teraz w granicach 5-6 tys osób ale nie przekłada się to zbytnio na obłozenie szpitali i na umieralność.

Wychodzi na to,że teraz ten wirus jest jakoś mniej szkodliwy,mimo,że wiecej zaraźliwy.

Ale rząd Holandii stwirdził,że nie będzie robił zamykania gospodarki.
Siłownie nadal działają ,w sklepach nie nosi się masek a zakażenia spadły z 11 tys do 5 i nadal widać ,że jest tendencja spadkowa.


Ale niestety Europa i Unia nadała Holandii kolor czerwony i z tym wiażą się restrykcje.
Teraz nie problem wrócić do Holandii-problemem jest wyjazd z niej.Niemcy juz granice zamkneli-czyli wszystkich zatrzymuja i sprawdzają ,czy sa aktualne testy na covid.
Na razie nie ma problemu dojechac do POlski ale do sierpnia może się coś pogorszyć.

Ale ja jestem jak zwykle optymista i licze na polepszenie sytuacji,bo zakażenia szybko spadają,co widac na załłaczonym wykresie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Dużo pracy ostatnio i oczywiście treningi.
W niedzielę bez treningu tym razem,bo mam w planie w cztery kolejne dni zrobić treningi-czyli :

poniedziałek -barki-zrealizowane
wtorek - plecy -zrealizowane
środa -klata- jutro będzie zrobione :)
czwartek -kończyny :)

A w piatek wyjazd znów na urlop :)
Ale dopiero po pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Komentarz : tegoroczna Olimpiada

Olimpiada w Tokio aktualnie trwająca,opisywana wszędzie ,jako Tokio 2020.....

-świat po prostu zwariował-nawet datę na się zmieniają :)

-ta Olimpiada-to jakaś makabra-wciaż widze nagłowki,że ktos niesłusznie wygrał lub sędziowie coś źle zaliczyli.
Nie przypominam sobie żadnej poprzedniej Olimpiady z takimi problemami-moze to przez internet??

Ale na mnie robi to strsznie złe wrażenie....

-kolejny znak czasu histerii(pandemii ) : dziewczyna zdobywa medal i zamiast sie tym cieszyć : reklamuje się jako homoseksualna kobieta,pozdrawiajaca,swoja kochankę i mająca pretensje do całego świata,jak jest wciąż przez to krzywdzona....

A może to był jakis poprawny politycznie film z Hollywood a ja to wziąłem za relację z Olimpiady ???

Dla mnie zupełnie nie na miejscu...


-podnoszenie ciężarów kobiet : jedna zawodniczka budzi ogromne kontrowersje,bo jakiś czas temu była mężczyzną ciężarowcem.

Komisja olimpijska zgodziła się jednak na ten start,bo były meżczyzna po zmienie płci ma testosteron poniżej granicy normy dla meżczyzn.....


To meżczyzna od kobiety rózni sie tylko poziomem testosteronu !!!???

Jak dla mnie to farsa a nie Olimpiada


Po tych kilku sprawach plus oczywiście jeszcze covid - Olimpiada przestała mnie interesować.
Wydawało się ,że takiego wydarzenia sportowego,które odbywa się raz na 4 (a czasem 5 ) lat ,nie można zepsuć

A jednak się udało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
No masz rację to jest jakaś parodia a nie olimpiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
goldberg1982
No masz rację to jest jakaś parodia a nie olimpiada.
A macie chociaż czas aby oglądać?
Oglądam trochę od wczoraj a wcześniej tylko tyle ile podano we wiadomościach.

Nic dziwnego, że każdy chce być akceptowany i nawet szanowany a w naszym kraju do tolerancji dla innych jest jeszcze daleka droga. Europa zachodnia miała swoje kolonie i ich mieszkańców poznała kilkadziesiąt lat wcześniej a i tak ma do obcych niezbyt łaskawy stosunek. Wioślarka powiedziała to co w danej chwili leżało jej najbardziej na sercu (nie słyszałem ale jeśli tak piszą to może być w tym pisaniu ziarnko prawdy) no i miała odwagę aby pokazać, że ludzie są różni .

Jeśli chodzi o pierwszą osobę trans (czy tak jakoś) to w sporcie w każdej jego dziedzinie sukcesy odnoszą jednostki uprzywilejowane genetycznie i hormonalnie.
Ciekawe pytanie: o kobietę i mężczyznę.
Do jakiej płci zaliczyć bezpłodnego(ą) lub kobietę bez piersi czy mężczyznę z kobiecymi piersiami (bo są tacy i jest ich coraz więcej)?

Bulwersuje mnie sprawa Białorusinki, która nie chciała słuchać swoich przełożonych i dostała wizę humanitarną od naszego rządu.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-08-04 14:34:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Ja oglądam tylko wybrane dyscypliny jak sprinty z Polakami, rzut młotem damski i męski, kajaki i siatkówkę, skok o tyczce i pchnięcie kula oraz zapasy i judo i ciężary
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Warto sobie przypomnieć jaki był sens Olimpiady : na ten czas musiał to być czas pokoju,gdzie wszelkie spory roszczenia,pretensje,agresje-odstawia się w kąt -ma byc czysta sportowa rywalizacja fair play.

Czyli sprawiedliwe sędziowanie,kryteria,szacunek dla sportowców i wśród sportowców

Było to w zamierzeniach święto,które powstrzymywało wojny i rywalizację militarna prezentowało na arenie sportowej.

To była główna i podstawowa sprawa


Ta Olimpiada te wszystkie wartości zniszczyła,ośmieszyła,przestawiła kryteria wartości sportu,zniweczyła cały sens,jest oszukana już od samej daty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
masti - Ty jesteś idealista!!
Od dawna światem rządzi pieniądz i pęd do władzy.
Sportowcy mają swoja rywalizację i mogą się w niej wykazać a my możemy obejrzeć to w TV lepiej niż będąc na stadionach.
Na ME i MŚ Kulturystów w których uczestniczyłem wcześniej było bardzo mało widzów - praktycznie były to zawody dla sprawdzenia nas samych gdyż sport polega na rywalizacji z innymi zawodnikami wg reguł ustalonych wcześniej przez sędziów.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-08-04 20:09:50
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium