SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 979876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
rutkow
po prostu zrobił wieksza wage i nie zmiesciłby sie w limit w zwyklym klasyku , byliśmy u Huberta zeby pomógł w pozowaniu bo jest najlepszym fachowcem w tej kategorii

dokladnie , fajnie ze sie zobaczymy
A kto to jest?
Przypomina mi kogoś z body-factory (chyba miał nick Pitbull czy jakoś tak albo Azzel?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
marynarz69 od nas z forum

Mariusz Raczycki , pracujemy razem na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Tak to spotkania SFD łączą ludzi : znamy się już z 7 lat pewnie z treningu w Mosinie-tam też był i Mariusz i ty .:)

Musiałbym zdjęcia i filmy przeszukać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
Ja mam te zdjecia , gdzies na kompie znalazlem ostatnio
Jakos dziwnie wtedy wygladalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
O 9:00 wyjeżdżam na weryfikacje przed zawodami: Mistrzostwa Wielkopolski.

Głównie się nastawiam na najcięższą kategorię,byście mieli okazję obejrzeć zawodników i zagłosować,kto wg Was wygra.

Ta kategoria odbedzie się w niedzielę po południu-stąd będzie trochę czasu

Wiadomo,że też coś z Mariuszem i Rutkowem nagramy :)


Dziś też inna atrakcja-w mma zawalczą dwaj siłacze-Pudzian,były strongmen i Kołecki-były cieżarowiec,olimpijczyk.

Też jestem ciekaw,jak walka będzie przebiegać,i właściwie jeszcze się zastanawiam,kogo bym typował do zwyciestwa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
Typuję: Piechowiak i Kołecki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
W temacie typuj w ankiecie -kulturystyka.


A mma-tutj-czyli 1 pkt dla Kołeckiego...

Zobaczymy co bedzie dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Po weryfikacjach-w temacie powrzucałem juz trochę zdjec,filmy się ładuja.
Rutkow niestety nie dojechał-samochód się zepsuł ale już przesiadł się na inny i pewnie juz jest na zawodach.

Mariusz dojechał na ostatnia dosłownie chcwile-o 11:59 -a weryfikacje były do 12:00


Forma fajna,wreszcie waży konkretniej do swojego wzrostu,-klasyk nie dla niego :)

Zawody kecą na live
link poniżej-Mariusz pewnie za chwile wyjdzie


















Zmieniony przez - masti w dniu 2019-03-23 15:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Mini wywiad z naszym forumowiczem startującym na Mistrzostwach Wielkopolski 2019.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
szkoda ze sie nie spotkaliśmy , dojechałem kolo 14:30 ale juz Ciebie nie było

a coś jest z filmikiem bo nic nie leci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium