SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
wycwiel
No nie ja nie uważam że młodzież to cieniasy . Staram się tylko dotrzymac kroku i pokazac że systematyczny trening ( tu masz racje teraz tylko tym się zajmuję ) utrzymuje w możliwości
Np. wziąłem się mocno za pompki bo w nich mam duzo do poprawy a i rywale mocni i młodzi po za tym że są w nich zawody
Ojan jak nie masz specjalności jak masz a możność to co !



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-04-14 10:51:25

Wycwiel Ty to kochasz skopać młodym dupska haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Dziś trening pleców klaty i barków-ostatni w tym systemie.
Od poniedziałku nowy trening i nowe rozłożenie grup mieśniowych w danym dniu.
Jestem też dziś umówiony z Dawidem(tym od rzeźby) na trening.
Bedzie także relacja filmowa.
Zobaczycie jak to na żywo wygląda.
Dawid ma parametry podobne do Macieja Nabagło,z którym film bedzie już dziś od 18:00 dostępny.
Bedzie ciekawy material do porównania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Rano leciały mistrzostwa Polski w kulturystyce IFBB

Kategoria classic phisique tak się prezentowała -Maciej miałby bardzo duże szanse na dobre miejsce a może i najwyższe .





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130989
Mistrzostwa Polski dalej lecą a zwycięzca z Mysłowic Szymon Król chyba będzie drugi w classic physique
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Nadszedł czas końca urlopu.
Pora ruszyć w 824 km podróż przez 3 kraje i kilka landów.

Filmy mam nadzieję się podobają,oczywiście chodzi o prezentowane osoby .
Mam jeszcze dośc dużo filmów z podróży,pewnie niektóre też udostępnię.

Acha : kupiłem na drogę audiobook Łukasza Orbitowskiego Choć ze mną

Pewnie z połowę dam radę odsłuchac podczas podróży :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za ćwiczenie jednoracz na pierwszej fotce,jeżeli to jest to o czym myślę,to bardzo fajne i takie trochę rozciagajace.Ruch podobny jak przenoszenie ze sztagielka leżąc na lawce.????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Nie -to ściąganie z góry jednorącz.
Zobacz na filmie,jak to robimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Tydzień treningu zrobiony wg nowego planu.
Wszystko boli :)
I oto chodziło

Tak teraz ogladając zawody kulturystyczne w internecie,zauwazyłem ,że znów wszystko się cofa do dawniejszych lat XX wieku.

Zawody się kończą,znika live,jest mało zdjęć a z tych nowszysch federacji to właściwie nic nie ma ,tylko zdjęcia zwyciezcy.
Jego rywali trudno znaleść.

Wygląda też to na działania celowe-pewnie by ludzie przychodzili na zawody,kupowali bilety lub chociaz wykupili live,bo większośc jest już płatna.
Podonie jest z wynikami-iffb polskie-tu nie ma problemu .
Ale w innych federacjach znaleść listę startujących i wyniki to ogromny problem.
W każdym razie dla mnie :)

Pod koniec roku ma też wystarować kolejna federacja kulturystyki WNBF-ale tylko naturalnej.
Tam wszyscy zawodnicy sa badani na doping i dodatkowo wykrywaczem kłamstw.

Prezydentem na Polskę jest Wam znany nasz forumowicz Mariusz Czerniewicz.

https://wnbf.pl/

Ciekaw jestem jak wysokie będzie tam wpisowe,bo jakoś trzeba za te badania zapłacić przecież :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
kiedys bylo tez latwiej, bo flex czy md placilo fotografom za fotki i jezdzili na zawody i robili coverage, dzisiaj jest wielu wolnych strzelcow, ktorym za fotki, trzeba poprostu placic, bo kto robi dobre fotki i daje je za darmo?

ten wnbf naszego naturala to tez naturalna federacja? ja myslalem ze on juz znikl kilka lat temu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Tak to ta najbardziej znana naturalna federacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium