SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130565
Zadania masz fajne. Wydaje się, że masz szanse we wszystkich trzech. Wszystkie szczypiorki wyłączone z rywalizacji! Wielcy masą górą! Nawet Mistrz tego forum nie ma szans!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Zadania masz fajne.

Dziekuje panie Janku, staram sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Fans-mały falstart ale widać ,że wracasz do formy i energia Cię roznosi :)

Od 1 września będą kolory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Klata i ramiona zrobione choć pojawił się jakiś dyskomfort w łokciu-coś tam nie pasuje,nie boli i nie jest to kontuzja ale coś nie tak :).

Trochę mnie to obniżyło uciechę z treningu niestety ale i tak wszystko napakowane na maxa.
Ledwo dosłownie piszę a tu jeszcze robota czeka :)

Mam nadzieję ,że do piątku przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Po wczorajszym dniu,wolnym od treningu,dziś wydaje się ,że z łokciem prawie dobrze.

Dziś barki i nogi-wszystko okaże się jak chwycę hantle ,sztangę.

Ale już się cieszę i nie mogę doczekać się treningu :)

Czyli przetrenowanie na razie nie grozi ,choć ,jak widać ,zaczynają występować miejscowe przeciążenia .

Może będzie trzeba trening dodatkowy raz odpuścić i organizm nadrobi ewentualne zaległości w newralgicznych miejscach?



Kończę Blade i startuję na siłownie--ok 20-25 minut dojazd(pewnie korki będą ) akurat by zaczęło działać.

Dziś waga poszła w górę 103,1 kg -ale powodem jest dość krótki sen-5,5 godziny -waga byłaby normalnie 102,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130565
Widać perfekcję mistrza kulturystyki!
Moja waga skacze z dnia na dzień!
Podobnie jest z fałdami tłuszczu w obrębie tali.
Ile ważę to wiem dopiero na weryfikacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Ojan ja mam to samo-też są wahania w granicach ok 2 kg ale to wynika z różnych pór ważenia.
Większe różnice są jak robię jakieś małe doładowanie.
Ale w tym tygodniu nie przewiduję tego :)



Trening poszedł dobrze,łokieć tylko trochę się przypominał przy większym obciążeniu,czas treningu dziś 105 minut,spadek wagi jak ostatnio 1,2 kg.


Tak jak ostatnio-dorzuciłem do treningu ćw proponowane przez Anie-zarzut sztangi i wyciśnięcie-tak jak na poprzednio załączonym filmie.
Powoli nabieram biegłości w tym ćwiczeniu :)

Warto spróbować-fajnie się pakuje,bo to jakby dwa ćwiczenia naraz.

Łapie się jakaś koordynację itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Pewnie ktoś z tego działu śledzi temat Kevina Levrone-mistrza kulturystyki z lat 1995-2004.




Krótkie info-Kevin postanowił teraz wystartować w najważniejszych zawodach profesjonalistów Mr Olympia.

Ma dziś 52 lata i prakycznie od początku tego roku się przygotowuje.
A konkretne rzygotowania trwają od 2-3 miesięcy.

Na dzień dzisiejszy waży 113 kg,przy wzroście 173 cm

Aktuaalne zdjęcie




Przy okazji obliczyłem jego wskaźnik FFMI (kto czytał temat o sprawdzaniu swoich możliwości i używania dopingu-wie o co chodzi.

U Levrone wynosi na dzień dzisiejszy 34






Zmieniony przez - masti w dniu 2016-09-03 09:19:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Jutro trening dodatkowy,stwierdziłem,że jednak trzeba go zrobić-później będzie czas na odpoczynek i regenerację.

Jak zwykle robię w ten dzień wszystkie grupy mięśniowe z różnie rozłożonymi akcentami.

W ten sposób wypada trening wszystkich mięśni 2 x w tygodniu-co jest na tym etapie najlepsze.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Dziś trochę później na trening-tak wyszło- jestem gotowy ,kreatyna i Blade zaliczone-tylko to.
Rano zawsze ćwiczę właściwie naczczo -dobrze się mnie tak trenuje,choć wiele opinii nie poleca tego sposobu.

Ale jest człowiek rześki,żwawy ,na sile nic się nie traci,żołądek pusty-jest komfort treningu,jakiego nie ma po nawet wczesnym śniadaniu.

Startuję-20 minut i zaczynam ,jak co tydzień od barków.

Jak ktos ma wolną niedzielę rano-zapraszam na taki trening wszystkich mięśni- jak ktoś nigdy nie robił-garantuję,że cały tydzień będzie to odczuwał :).

Acha - waga dziś 102,1 kg









Zmieniony przez - masti w dniu 2016-09-04 10:38:55

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-09-04 10:40:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

Wiecej