SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Ogólnie -góra mapy to granica Belgia Holandia ale potem juz jest granica Niemiec.
Stąd pewnie takie rozmieszczenie bunkrów,by w razie napaści Niemiec i przejścia przez Holandię-wojsko było gotowe do obrony
Trzy bunkry w górnej części mapy(faktycznie jest ich jeszcze wiecej ale mapa akurat nie chciała pokaząć jak robiłem zrzut) właściwie mają znikomą zdolnośc obronna-to są betonowe sześciany z jednym wiecej-nie ma żadnych otworów do strzelania,żadnych strzelnic..
Wygląda na to ,że po prostu chroniły zołnierzy i zapasy amunicji,żywności.

Z bunkrów umieszczonych na wzgórzach jest bardzo rozległy widok na okolicę i pobliskie drogi.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Czwarty obiekt w podwójnym kole u doły mapy jest nazwany fortem.
I ten obiekt jest bardzo rozbudowany obronnie,nawet ma fosy i specjalne stanowisko do niszczenia czołgów,które miała dwie armaty p panc 47 mm.
Na tamte czasy bardzo skuteczna broń.














Zmieniony przez - masti w dniu 2023-05-18 20:40:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Fort był zamknięty ale udało mi sie wejśc na górę jakimiś tajnymi stopniami.
Ten zniszczony obiekt ,to właśnie bunkier do niszczenia czołgów-jak widac został mocno ostrzelany




















Zmieniony przez - masti w dniu 2023-05-18 21:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Na miejscu przy wjeździe stał czołg z II wojny światowej-Pershing.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Drugi etap to już cywilne budowle użytkowe-czyli zapora wodna na sztucznym jeziorze-jeden z najwiekszych w Belgii rezerwuar wody pitnej.
Co ciekawe-ta woda pochodzi z odległych o ok 50 km bagien w Ardenach.














Zmieniony przez - masti w dniu 2023-05-18 21:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Wczoraj i dziś bez treningu ale nadal w ruchu :)

Pogoda w sobote dopisała ,więc wieczorem przejechałem się zobaczyć miasto z góry.

Ciekawe ,kto rozpozna to miejsce-śmiało pisać!















Zmieniony przez - masti w dniu 2023-05-21 16:05:16

Zmieniony przez - masti w dniu 2023-05-21 16:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
No to przecież oczywiste konkurs/zawody w wbiegnięciu po tych Schodach kto szybciej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
A jak się to miasto nazywa ?


Chciałem w tym roku także zrobić te zawody Rocky Starway ale się tylko dwie dziewczyny zgłosiły :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Dziś trening pleców.
Niestety nadal musze wyłączyć martwe ciągi i wiosłowania sztangą-kontuzja nadal dokucza.
Trzeba sie uzbroić w cierpliwośc i odczekać aż się zagoi.
Jutro klata,juz się ciesze bo z barkiem lepiej i waściwie wszystkie ćw mogę robić choc oczywiście na razie na niezbyt dużych ciężarach.
Tu też cierpliwość jest konieczna,choć juz mnie to powoli irytuje :)
Także w planie mam nagranie pierwszego odcinka z serii -no zobaczymy czy się uda .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
Kontuzje są naprawdę wkurzające!
Najgorzej jest po siedemdziesiątce
Róbmy swoje - może to coś da? (Kto to śpiewał?)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium