SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
W Redzie jest śnieg od południa (wtedy wstałem ).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
A tu wiosna :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Dziś i jutro bez treningu ale z to w akcji są moje inne hobby :)

A póki jest wolny czas i tu jestem,warto pozwiedzać okolicę,bo naprawdę tu wszędzie blisko .:)

A do tego wyparzyłem ciekawy obiekt-ciekawe czy będzie dostępny w święta ?

Pogoda idealna na takie wycieczki-temp ok 6 st C i przebijające się przez chmury Słońce.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
30 minut jazdy niemieckimi autostradami i już mój cel jest widoczny :)

Ciekawe czy ktoś zgadnie jaki ?














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
Zdaje się, że podobna wieża jest w okolicach Monachium.
Z obrotową kawiarnią na szczycie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Pewnie tak ale tam nie byłem,byłem tylko przejazdem :)


Ojan - 1 pkt do umiejętności zgadywania :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Okazało się ,że wieża jest otwarta i można bez problemu wjechać na górę-oczywiście nie za darmo.

Trochę zaryzykowałem i spróbowałem wejść na biceps,tak jak cześto mnie się to udaje.
Ale tu nie znalazł ten sposób akceptacji-pewnie dlatego,że miałem długi rękaw :)



Trzeba było kupić bilet i windą na górę(szkoda ,że schodami nie można było-byłby super trening. :)


Wysokość poziomu hali widokowej to 168 m,stąd to pewnie najwyższa wieża z jakiej mogłem podziwiać okolicę













Zmieniony przez - masti w dniu 2018-12-26 10:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Kamerę tez oczywiście miałem,film pewnie będzie jutro,bo jeszcze z poprzednimi materiałami z treningu się męczę(jakiś błąd jest w filmie i problem z obróbką wciąż wychodzi )

Wieża jest nad rzeką Ren -bardzo potężna rzeka i nazywa się Rheinturm(wieża Renu )











Zmieniony przez - masti w dniu 2018-12-26 10:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Powietrze było dość mgliste-stąd zasięg wzroku ok 12 km a potem wszystko już mgła kryła.

















Zmieniony przez - masti w dniu 2018-12-25 17:58:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Tu pogoda robi się coraz fajniejsza-stąd idę zaraz powłóczyć się po Venlo-trzeba trochę aerobów zrobić :)
A do tego sklepy otwarte-może coś w oko wpadnie ? :)


A jak ktoś ma pogodę niewyjściową albo po prostu nie chce musię ruszyć-do obejrzenia-film z mojej wczorajszej wyprawy :



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium