SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ktoś sie przetestował wg tego schematu ?


Napiszcie jak poszło,jestem ciekawy.
Ja przetetowałem kilku kolegów-wszyscy zaliczyli oba testy ale sie mocno zmeczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dziś trening ramion i nóg.

Przy okazji zamiast uginania ramion ze sztanga prosta,bez oparcia,spróbowałem po dobrej rozgrzewce,jako 3 ćwiczenie uginanie ze sztanga łamaną 40 kg z oparciem osłup.
Do ściany wolałem sie nie przyklejać,koszulka juz była mocno mokra :)
na siłowni byl też jeden z ćwiczących też mniej wiecej w moim wiekuale wyższy i ok 120 kg wagi.
Spytałem go czy też przetestuje to ćw i zgodził się z ochotą(co mnie trochę zaskoczyło mimo wszystko :) )

No i miałem dobre przeczucie.
Jak uszykowałem sztangę (ważyłem gryf-7,4 kg ,bo nikt nie wiedział ile ma kg) stwierdził ,że dziś nie da rady,choć ćwiczył biceps...:)

Tak to jest z Holendrami-mało samozaparcia i chęci do rywalizacji.

Tak to mnie poszło,skończyłem prędzej,bo nie mogłem ustalic,czy juz minęla ta minuta ,czy też nie.
Kolega miał patrzeć na czas ,patrząc na licznik na filmie ale chyba za bardzo nie wiedział o co mnie chodzi i kiwał ,że tak.
Potem okazało sie,że jeszcze miałem 15 sekund zapasu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Tragedii nie ma, przy ścianie to jest ciężkie ćwiczenie nawet bardzo ciężkie,jeśli zaczniesz tak regularnie trenować to zobaczysz jak szybko się efekty pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Pandemia mnie niestety osłabiła,poprzednio zrobiłem 18 razy ale wrzuciłem do treningu,bedzie poprawa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Kiedys tez robilem to cwiczenie , mega ciezkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Bedzie okazja w niedzielę zrobić trening,to spróbuje jeszcze raz ,jest pare rzeczy do zmienienia,moze wynik wyjdzie lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
I jako 1 ćwiczenie zrób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ja musze się długo rozgrzewać,by sie cały mechanizm opowiednio ustawił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dziś startowali nasi:
Ojan zajał 3 miejsce i wygrał do tego z 97 kg 24 latkiem-to naprawdę coś!

Władek wystartował w NPC w Debiutach i zajal tam 2 miejsce

Jutro wystartuje juz w otwartek kategorii atletyczna meska sylwetka.
Wieczorem na scenę wyjdzie także Hubert Kulczyński




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Gratulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium