SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Wspominałem ostatnio o gości z pseudonimem "Syn Conana"

Mam zdjęcia z jego redukcji z 94 kg na 87 kg,którą robił w czerwcu.

Tak naprawdę te zdjęcia absolutnie nie oddają tego,jakie jego sylwetka robi wrażenie z rzeczywistości.

Sam nie robiłem mu zdjęć bo na razie twierdzi ,że jest w formie nie zdjęciowej -co wg mnie nie nieporozumieniem :)

Takie przezwisko nie bierze się znikad-gość robi potężne wrażenie na siłowni :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dwaj rywale z Pucharu Polski-Bartek Kowalski i Karol Małecki w ten weekend startowali znów o najwyższe nagrody-tylko ,że na różnych impezach.


Bartek w GP Pepa w Opavie-wygrał swoją kategorię a w open był drugi.



A Karol wystartował na zawodach Burneiki-gdzie także wygrał swoją kategorię i open





Teraz trwają między kibicami obu zawodników dyskusje-które zwycięstwo jest więcej warte :)



Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-04 18:40:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Korzystając z okazji,że na mojej siłowni trenuje trochę zawodników-mały fotoreportaż z przygotowań Dona do debiutu w męskiej sylwetce


https://www.sfd.pl/Don_przygotowanie_do_debiutu_na_SAP_CUP_8_9_grudnia_2018-t1173788.html#post-18721412


Dziś dzięń bez treningu ale trochę zajęć mam.

Organizuje treningi i programy dla kolegów z Poznania,którzy 16 listopada będą już tu na miejscu.


Zapraszam też Pawła Wodyka-zrobi się jakiś profi trening-będzie oczywiście relacja filmowo - zdjęciowa.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ile chłopak ma wzrostu ? Bo na zdjęciach widać, że sporo, bo ramiona długie jak u patyczaka.
Ludzie z takimi gabarytami to już sporo mięsa muszą na siebie narzucić, żeby nie wyglądać na chudych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
LiptonS
Ile chłopak ma wzrostu ? Bo na zdjęciach widać, że sporo, bo ramiona długie jak u patyczaka.
Ludzie z takimi gabarytami to już sporo mięsa muszą na siebie narzucić, żeby nie wyglądać na chudych.
W tej konkurencji liczy się całość a nie ilość mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
ojan
W tej konkurencji liczy się całość a nie ilość mięsa.


A niby czym chcesz wypełnić długie kończyny u osób posiadających ponad 19x cm wzrostu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dziś trening pleców i dwugłowych ud-i jak zwykle-160 minut uciechy,choć teraz siedzę wypompowany z ATP.

Ale mam na to radę - 3 x 250 gr tatara postawi mnie na nogi :)


Don ma ok 192 cm albo więcej-na zdjęciach tak tego nie widać ale ramiona ma naprawdę porządnie napakowane,jak na jego wagę 90 kg.





Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-06 18:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Trochę mam roboty z organizacją treningów dla kolegów i dla Pawła Wodyka z którym zrobimy trening.

Pierwszy trening będzie w Fit For Free w piątek-będzie kilku polskich miejscowych pakerów-będą zdjęcia i film.

A drugi zrobimy w Muscle Totaal-tam nie ma żadnych problemów z filmowaniem,robieniem zdjęć,do tego trenuje tam kilkunastu startujących aktualnie kulturystów,więc materiały będą super !













Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-06 19:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dziś trening klaty i ramion-proteina właśnie wypita,zaraz ruszam.

Tak ogólnie to się codziennie uśmiecham,bo tak obiektywnie patrząc-jadę trenować za granicę państwa :)

Też ktoś tak z Was miał?

Bo ja poprzednio tylko kilka razy -jak jechaliśmy na jakieś zawody zagraniczne lub na Ustawkę do Czech.

A teraz mam tak codziennie , no prawie codziennie :)






Dziś pakerzy robią kolejny trening Spartańskich Kopyt-jestem ciekaw na jakim ciężarze,bo ostatnio za dużo nałożyli :) miało być 60 kg a było 70 kg.

Będzie relacja ,bo będzie też nowy uczestnik,ostatnio tego nie robił, bo był na urlopie w Polsce












Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-07 09:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W sezonie jeżdżę na treningi kolarskie przez Szwecję do Norwegii.Przez lasy, góry, ... a fiordy mi z ręki jedzą
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium