SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
sper materiał , masti załąpał sie na zdjeciu i Pan Jan na filmiku z dekoracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Też się załapałem do kroniki z Janem Wyduchem - obok pudła w Ostrołęce

Rutkow napisał o tym chwilę wcześniej


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-03-03 21:00:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
No masz -ja tylko Ojana zobaczyłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Kondzio zdobył złoty medal w wyciskaniu sztangi leżąc-RAW-czyli klasycznie,bez żadnego sprzętu koszulek itp.
Wynik ok 240 kg

Dokładnie nie wie ile wycisnąl,bo wyniki w funtach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
a ja jutro podczas cardio sobie obejrzę ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Panowie koledzy fachowcy, ślusarze spawacze i majsterklepki. Chcę dać dłuższe tuleje do mojego trapbara (mam 31,5 na 41,5 standardowe). Da mi to większe pole do popisu z ciężarami. Ma któryś z was sokole oko jaka tam może być śruba i czy jak dam taką 12-14 cm to ma się to szansę trzymać?

https://allegro.pl/oferta/tuleje-olimpijskie-hes-2x21-5cm-olimpijski-50mm-7877535357 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jak pamiętam to śruby są długie,14cm może starcza.


Zmieniony przez - goldberg1982 w dniu 2019-03-05 23:56:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Podjedź do jakiegoś ślusarza starej szkoły,który ma też tokarkę i wszystko porządnie zrobi.

Bo jak to trzaśnie podczas podnoszenia-bardzo paskudne uczucie-kiedys mnie sie przytrafiło na sztandze.

I kontuzje można sobie paskudną zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Komentarz ::Debiuty Kulturystyczne 2019

Jakieś dwa trzy lata temu pisałem,że właśnie mamy Złoty Okres w kulturystyce i w sportach sylwetkowych-z czym większość rozmówców zupełnie się nie zgadzała.


Teraz obserwując poprzednie mistrzostwa Polski i tegoroczne Debiuty-śmiało można powiedzieć,schodzimy teraz z apogeum popularności tego sportu.


Debiuty Kulturystyczne były kiedyś wydarzeniem roku-najbardziej interesująca impreza w Polsce.
Op\przygotowaniach to się już pisało od października,listopada poprzedniego roku.

W tym roku-patrząc choćby na forum-nawet tematu Debiutów nie było.
Oprócz dwóch relacji z zawodów-Sylwka szymczuka-reszta relacji skupiała się na stoiskach i uznanych mistrzach,którzy tam się pojawili










drugi dzień











CIekawe kto z Was to oglądał?

Pewnie niewielu :)


Inne relacje praktycznie dotyczyły targów i gości specjalnych.
O debiutantach tylko się rozmawiało a nie ich prezentowało .

Nawet poszczególni komentatorzy robiący relacje,na końcu i tak z sobą robili wywiady :)

Kółko się zamknęło :)











Co mnie zdziwiło-nowa kategoria classic physique jakoś się specjalnie nie cieszyła zainteresowaniam,a to obecnie najbardziej obiecująca kategoria w kulturystyce.

Słabo ilościowo także prezentowała się najcięższa kategoria pow 85 kg-czyli z zawodnikami kilku kategorii.
Takich konkretnie ciężkich zawodników było naprawdę niewielu,zwyciezca ważył ok 86 kg.


Jakie przyczyny takiego stanu rzeczy?

Mam kilka na myśli ale o tym ,przy innej okazji









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium