SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Tatuncio-jak wszystko dobrze pójdzie-będziesz na pewno i to z dzień,prędzej :)

Zresztą nie tylko Ty :



Dziś klata ,ramiona ,jak zwykle -ulubiony trening :) (tak samo ,jak pozostałe )


Pogoda śniegowa,niektórzy już nawet wtedy nie zapominają o zdjęciach w bieli :)


Może zrobimy szybki konkurs na zdjęcia w śniegu?

"Śnieżna poza "

Tylko nie mówcie,że jest zimno-bo nie jest-próbowałem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti


"Śnieżna poza "

Tylko nie mówcie,że jest zimno-bo nie jest-próbowałem :)



to jeszcze wujek dobra rada niech powiem jak poradzic sobie z problemem braku sniegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Fans normalnie-patrzysz na pogodę gdzie jest śnieg i tam jedziesz -podpowiedź-szybciej znajdziesz w górach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Trening zrobiony,naleśniki proteinowe zjedzone,zdjęcie w śniegu zrobione-troche za ciemno juz było :)

Łokcie powoli przestają boleć-już wiem skąd to się wzieło:

-w niedzielę pokazywałem Kolosom jak się kółko robi na brzuch,będąc weteranem kat II :) -a jest to ćw ,przy którym łokcie bolały mnie także 40 lat temu-ale nie mogłem się powstrzymać i machnąlem z 20 powt. :)

także przy wyciskaniu sztangi leżąc są strasznie nisko haki na gryf-nawet mniejsze cięzary stamtąd biorę to mnie już łokcie bolą.
Dziś kolega mnie podawał sztangę-idealnie-nic nie bolało.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
Masti - mam być dzień wcześniej, żeby posprzątać ;)
Proszę zapodaj przepis na te naleśniki, bo czasem mi brakuje czegoś słodkiego ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Przepis bardzo prosty -sklep SFD :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Chęć wystartowania w jakiś zawodach,może też bardziej ogólnie-cheć zrealizowania jakiegoś zamierzenia,marzenia-to nie wystarcza.


Przekonał się ostatnio o tym Aksel-okazało się ,że niestety z przyczyn zdrowotnych musi sobie odpuścić te Debiuty kulturystyczne.

Ogólnie szkoda,bo forma robiła się bardzo obiecująca.



Ale zamierza się zrehabilitować w minionym konkursie,zamierzeniu wycisńięcia 150 kg leżąc.

Powalczy znów o koszulkę 28 stycznia na Ustawce treningowej SFD-wszystko będzie pod okiem kamery.

Da radę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Wracając do reaktywowanych w tym roku Mistrzostw Wielkopolski w kulturystyce i fitness-jeszcze parę zdjęc z minionych zawodów w 1977 z udziałem zagranicznych kulturystów.


Na zdjęciach kategoria + 178 cm -najwyższa jaka wtedy była,z Istvanem Bitterem węgierskim mistrzem i vice mistrzem Europy












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131097
Uda wtedy miałeś, że ho !
Zdaje się, że z prążkami!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
Uda wtedy miałeś, że ho !
Zdaje się, że z prążkami!


No "motyle" też niczym żaglowiec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium