SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ciekawy gośc-zobaczymy ,czy zajrzy na nasze forum,zaprosiłem go do naszego działu i konkursu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
ojan
Przeczytałem. Forsa rządzi światem od wieków. Kto chce oglądać takie walki w klatce ten płaci - widać, że tacy są i interes się kręci.
Wywiadu jego jeszcze nie słuchałem bo długi jest a ja wolę krótkie formy .


Ojan trochę już żyjesz na tym świecie i powinieneś znać to powiedzenie które jest mega trafione -
" ... Pieniądz i Dupa Rządzą Światem " tak było jest i będzie...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
iti706
ojan
Przeczytałem. Forsa rządzi światem od wieków. Kto chce oglądać takie walki w klatce ten płaci - widać, że tacy są i interes się kręci.
Wywiadu jego jeszcze nie słuchałem bo długi jest a ja wolę krótkie formy .
Ojan trochę już żyjesz na tym świecie i powinieneś znać to powiedzenie które jest mega trafione -
" ... Pieniądz i Dupa Rządzą Światem " tak było jest i będzie...
Jednak wysłuchałem na raty - wczoraj 30 minut a dzisiaj resztę. Dobrze się słuchało bo mają dobrze brzmiące głosy (dla mnie). Taka rozmowa biograficzna z elementami współczesności . Trochę sobie przeczyli w wypowiedziach o szkolnictwie - raz zawodowe złe a drugi żałowali że zawodowe zostało zlikwidowane a z trzeciej strony stwierdzali (co akurat jest akurat prawdą, którą sami zauważyli) iż mało kto pracuje w wyuczonym (wystudiowanym) zawodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dzis trening barków-znów na mojej wydmowej siłowni ale pojawiło sie światełko w tunelu.

Od jutra mają otworzyć siłownie,restaruacje i inne obiekty,ktore były znów zamkniete.

Co ciekawe-poziom zakażeń nadal jest bardzo wysoki-wciąz koło 30 tys/dziennie (w Polsce widze ok 11 tys)

Jutro nie uda mi się pójśc,bo w pracy do 16:00 ale w niedziele znów rusze z treningiem pleców i pewnie przymierzę sie do wioślarza.



Pewnie będzie trzeba robić znów testy ale to mały problem,bo w tygodniu siłownie mają być otwarte już normalnie.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
U nas mało bo robi się mało testów - ale podobno mamy więcej śmierci niż w innych krajach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Mamy w Polsce bardzo dużo zgonów z powodu covidu.

Ale mam wrażenie ,że to problem poziomu opieki zdrowotnej u nas(słynne online porady)
Wczoraj w POlsce zmarło 481 osób przy zakażeniach dziennych 16700

A w Holandii zmarło w tym dniu 13 osób przy zakażeniach 33400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Kurna, i dlatego może nie otworzą Ci siłowni po 15 stycznia!
Coraz więcej zachorowań w UE.
Słucham teraz tVP INFO - w Polsce jest świetnie! W Niemczech w 2021 zmarło 1 milion ludzi (nie podano ile u nas w Polsce ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Już dziś otworzyli al trzeba znów robić testy,co ma jakiś sens.

W Polsce podobno zmarło 100 tys osób na covid-ale jak to liczono za bardzo nikt nie wiem albo nie podaje do szerszej informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jutro trening pleców-postanowiłem się przygotować jeszcze teoretycznie.

Trafiłem na fajne filmy nagrywane przez fizykoterapeute,który pod tym kątem ocenia sposób wykonywanie ćwiczeń przez znanych kulturystycznych celebrytów i mistrzów.

Warto obejrzec i posłuchać .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Obejrzałem i posłuchałem. Nie wszystko przyjmuję do zastosowania na przyszłość (a właściwie niewiele). Trenuję w pełnym zakresie ruchu i nie dzielę włosa na czworo wykonując jakieś ćwiczenie. Ruch jest złożony i nie interesuje mnie aż tak bardzo pełna izolacja mięśnia trenowanego mięśnia np. tyłu barku i czy nie włączy się wtedy trochę łopatka z równoległobocznym (czy jakimś innym mięśniem - nazwy mięśni znam dosyć słabo ). Przyjąłem, że muszę mieć kontrolę nad ciężarem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium