SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Pewnie zwróciiście uwagę na tą ażurową wieżę.
Liczyłem,że będzie możliwość wejścia ale niestety- zamknięta :(




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Mam juzodpowiedź-trening o 17:00 w Arena Sport Gym-tam kiedys Sylwestrowy trening kreciłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dziś trenowałem ,jak zawodowiec-

-rano :trening z gumami na mojej wydmowej siłowni,
były oczywiście konkursowe brzuszki


-w południe-1 godzina aerobów po miejscowym lesie-szlak zielony+ rozciąganie po drodze (teraz to jestem jak te moje gumy rozciągliwy :) )

-potem uzupełnianie makroskładników :)

-a o 16 wyjazd do Eindhoven na trening na siłowni na świeżym powietrzu -wszystko już boli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Arena Sport zorganizowała siłownię na placu koło budynku-widomo-znalazły się tam te mniejsze i mniej skomplikowane maszyny.

Ale było super!












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Przyjechał też Tomek-od miesiąca nie trenował a poprzednio podobnie ,jak ja ,na gumach i małych hantelkach w domu










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Trochę filmów z treningu:









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
I film z Tomkiem :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Co za szkaradna muzyka na filmiku z Tomkiem!!!!
Zacznę teraz oglądać film z drogi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Siłownia jest prowadzona przez Turków-dali najlepszą muzę jaką mieli dla super gości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
masti
Siłownia jest prowadzona przez Turków-dali najlepszą muzę jaką mieli dla super gości :)
No to chcieli Was wykończyć potem Ty mnie!
Film drogi obejrzany i wysłuchany. Też czasem gadam z nawigacją .
Myślałem, że zobaczę parkowanie tyłem ale widzę, że wybierasz tak jak ja .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium