SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 979897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Wczoraj trening na wydmach i upał ok 34 st.

Brzuch nietypowo,bo konkursowe brzuszki na razie odpadają :)


A ,że dziś się wybieram na siłownię zewnetrzą do Eindhoven,stąd wczoraj delikatnie,bo regeneracja byłaby za słaba i za krótka.

Pewnie ok 11 będę na treningu,tylko patrzę na pogodę czy nie będzie padać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30524 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130843
Młodszy kolego!
Nie szarżuj tak z treningami!
Masz już bardzo niski poziom tłuszczu w organizmie a skórka cienka jak pergamin!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
Ja tez dzis leze przy wydmach ale bez treningu tylko posłanki i kapiel w morzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
34 stopnie to trening prawie, jak w saunie.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Spokojnie panowie-34 st to dla mnie dość ciepło,najbardziej lubię w okolicach 36-38 st.
Wtedy się super trenuje,nic nie boli kontuzyjnie :)

Jechałem na trening było pochmurnie a jak zajechałem-słońce prosto w oczy-przy wyciskaniu.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Dziś bez treningu ale za to będą aeroby-odczuwam dużą potrzebę pochodzenia ,np w lesie.

Plan był inny-liczyłem na upalną pogodę i wyjazd nad morze a tu 17 st pochmurno.
Lato w tym roku zapowiada się beznadziejnie.

MOże jeszcze dodzie jakaś przejażdżka w fajne miejsce-ale na razie nie mam planu.

W każdym razie NIemcy i Belgia odpadają,

W Niemczech wielka afera miesna-w największej firmie tego typu wybuch korona wirus.
Głownie wśród rumuńskich pracowników.

Niemcy teraz zszokowani w jakich warunkach oni mieszkali i pracowali.

Organizmy wycieńczone to łatwo wszystko łapią.


Ale ciekawy jest inny aspekt-mają korona wirusa bezobjawowego :)

Ktoś zadał przy okazji ciekawe pytanie: Czy można mieć bezobjawowe rozwolnienie ?


Druga sprawa - nadal trwa atak na nasz świat-byle pretekst powoduje rozruchy i rabowanie bezkarne sklepów,marketów.

Tak wczoraj stało się w Stuttgardzie(blisko Edka).

Policja chciała wylegitymować rozrabiającą grupkę chłopaków,nagle pojawiło się pełno manifestantów z Antify i pełno uchodźców,niby w obronie tej grupki przed policją.

Policja oczywiście od razu odstąpiła,by nie prowokować ale kogo to obchodziło.

Część manifestowała wykrzykując,reszta plądrowała okoliczne sklepy.

W Belgii też co jakiś czas jakieś ognisko korony wybucha-można się przypadkiem na jakąś kwarantanne 14 dniową załapać :)



A tak przy okazji-fajny film wczoraj oglądałem Fighter i to produkcji polskiej.

Występuje wielu dopakowanych chłopaków-zawodników mma,kulturystów,bokserów i pakerów na bombie :)

Film da się oglądać ,choć jest w oklepanej (dosłownie ) konwencji :)

Ale za to bardzo realny,bo aktorzy wygladają na te osoby ,które odgrywają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Zdjęcie ekranu tego filmu powyżej,bo screna nie szło zrobić :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Chodząc dziś po lesie,znalazłem ślad zabawy(i to już nie pierwszy raz)

Są to pozostawiane drobne przedmioty,maskotki,malowane kamienie,lub kamienie ułożone jeden na drugim w dość nietypowych miejscach-nie do zobaczenia od razu.

Może ktoś wie na czym dokładnie polega ta zabawa?
Tak ogólnie to wiem ale brak szczegółowych zasad :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Widzę,że nie bardzo wiecie o co w tym chodzi,nie wiem,czy w Polsce też się tak bawią,bo jeszcze śladów zabawy nie widziałem.

Ale już podczas pobytu w górach Harz-znalazłem kilka takich oznaczeń-mam je też na zdjęciach,przy okazji wrzucę.

Bo po prostu mnie to zainteresowało i pewnie by mnie się spodobało,bo lubię się przemieszczać w przestrzeni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Ok-to z inne beczki jeszcze :)



Joanna Gruszecka,którą już znacie z serii filmów o starożytnej kulturystyce i kulturystach odzyskała pamiatki sportowe po pierwszym oficjalnym mistrzu Polski w kulturystyce w najwyższej kategorii Jerzym Furmanku.

Miałem okazję wtedy też startować i zająłem w tej samej kategorii 6 miejsce,co mnie niesamowicie cieszyło.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium