SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Z ciekawostek-Peter Molnar(zrobiłem nim wywiad z 2 lata temu )-legendarny kulturysta startujacy we wszystkich mniej znanych federacjach,gdy jest dobra kasa do wygrania,znów jakby wychodzi z cienia.

Zdobył w ten weekend kartę IFBB Pro i ma drogę otwartą do startu w Mr Olympia,chyba w klasie classic physique

Ciekaw jestem:

a) czy wystartuje w Mr Olympia
b) w jakiej kategorii
c) ciekawe jak go ocenią,jako nowego zawodnika :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Calum von Moger też wielki come back 2020 i karta PRO w NPC Universe 2020 chyba wczoraj w classic physique.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Ale i my też mamy nowego PRO w classic physique

https://www.instagram.com/p/CHkgOWTp8qe/

A jakieś 2 tygodnie temu miałem zaszczyt ćwiczyć z nim na jednej bramie kozacka slwetka na żywo!


Zmieniony przez - fifi35 w dniu 2020-11-16 11:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
I nawet jednego zdjęcia sobie z nim nie zrobiłeś????

Fifi- popraw się i zrób z nim zdjęcie i krótki wywiad dla nas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
No nie zrobiłem widzisz szczerze to nie skojarzyłem nawet tzn. wiedziałem, że to zawodnik ale nie zgrało mi się z nazwiskiem.

Nie wiem czy jeszcze go jakoś spotkam - ale nic straconego, może coś się uda ogarnąć


Zmieniony przez - fifi35 w dniu 2020-11-17 08:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Ja pracuje caly czas na silce z pro w meskiej i jakos sie nie chwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130870
rutkow
Ja pracuje caly czas na silce z pro w meskiej i jakos sie nie chwale
Jak już to zrobiłeś to przekaż nam chociaż trochę z tej wiedzy jaką nabywasz w trakcie pracy z nim.
Prawda o "suplementacji" i treningu (czy pokrywa się ze stereotypami czy jednak można bez dopingu).
Nazwisko tego PRO nie jest potrzebne.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-11-17 10:02:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
rutkow
Ja pracuje caly czas na silce z pro w meskiej i jakos sie nie chwale


Bo to już wszyscy wiemy, że masz tam "Zabawnie" w tej swojej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Rutkow-no to masz zadanie ,jak Fifi-zdjęcia + ewentualny krótki wywiad :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Ostatnia część reportażu z zawodów Patryka Pohoryło :


Podsumowując- udało się dostać do finału, ale niestety tylko 5 miejsce.
Wiele osób powtarza mi, że na tej randze zawodów powinienem się cieszyć. Chłopak, który został niekwestionowanym Mistrzem Polski w niszowej federacji 2 tygodnie wcześniej, zajął jedno z ostatnich miejsc. Co świadczy, że nie można w ogóle porównywać poziomu zawodów w federacji NPC. Dotychczas to IFBB prezentowało najwyższy poziom i było federacją najbardziej prestiżową. Jednak jak zobaczyłem zawodników na FIWE, a później na zawodach PCA gdzie startowali również zawodnicy z federacji NPC, to szczęka opadła mi do samej ziemi.
Poziom ogólnoświatowy. W niedzielę wyszli zawodnicy w zawodach NPC PRO QUALIFIER, to już po prostu mieliśmy imprezę na poziomie czołowych zawodów rozgrywanych w Stanach Zjednoczonych. Poziom, gdzie bez odpowiedniej genetyki, nawet gdybyś prowadził stuprocentowe życie ascety i brał wszystkie środki dopingujące świata, nie osiągniesz nigdy w życiu…
Kulturystyka to taki sport, gdzie przede wszystkim genetyka gra kluczową rolę w rozwoju sportowym. Jeżeli ktoś myśli, że trzymając dietę 100% i trenując do upadłego każdego dnia, nie pijąc przez całe życie alkoholu i żyjąc jak przysłowiowy „mnich”, da się osiągnąć poziom Profesjonalnego zawodnika rangi międzynarodowej, jest w błędzie. Niestety po wielu latach katowania organizmu okaże się, że stracił kawał swojego życia, które uciekło mu przez palce…
Często ludzie tracą zdrowie, bo myślą, że środki dopingujące, ich ilość, jakość, dawkowanie oddziela zawodników od amatorów. Kiedyś też tak myślałem. Niestety niemiło spadłem na twardą ziemią. Okazało się, że to, co mówili ówcześni „doradcy”, to po prostu g**** prawda. Na szczęście poznałem w swoim życiu kilka osób, które ułożyły mi głowę i nauczyli logicznie myśleć, wnioskować i zapisywać każdy swój ruch. Przede wszystkim „uczyć się organizmu”.
Dlatego kocham swoje życie, to jak je prowadzę, jak się rozwijam i cieszę się, że tak wiele osób zaufało mojemu doświadczeniu i pod moją namową nie popełnia moich błędów, tylko od początku podejmuje dobre decyzje. Przynajmniej Wy nie będziecie mieli czego żałować. A ja czuję satysfakcję i wręcz dumę, widząc jak 3x szybciej osiągacie wyniki sylwetkowe i siłowe pod moim okiem














Zmieniony przez - masti w dniu 2020-11-17 20:30:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium