SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Rutkow-zabierzesz się z nimi-brzuch przetrenowany przez drogę ze śmiechu ,jak Olka posłuchasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Tajemnica czerwonych dróg rowerowych w cżęści się wyjaśniła-to beton malowany jakąś gumowatą farbą.

Ale są też drogi robione innymi technologiami-bitumiczne,układane z cegieł w jodełkę(kiedyś takie były dość często także w Polsce),z kostki granitowej lub betonowej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
masti
Dostał osobiste zaproszenie od prezydenta PCA -za dowód uznania jego formy i osiągnieć w IFBB.


Od tego przedstawiciela PCA z naszego kraju, co szarpał się z żoną Patryka, połamał Gimbala i ukradł kartę pamięci ?


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-10-30 00:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
A to o tej historii nie słyszalem?

Tak naprawdę to dokładnie nie wiem -ale chyba i polski prezydent i całej federacji.
Taki zawodnik w początkującej federacji to skarb,zresztą w każdej byłby przyjęty z otwartymi ramionami.

Mnie jakoś ta federacja do siebie nie przekonała a 1000 $ w zawodowcach za pierwsze miejsce -to nie to co kiedyś deklarowali.

Nagrody symboliczne i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Za to mnie ostatnio zaskoczyła znów Joanna Gruszecka- znalazła Jana Cenkiela,kulturystę z lat 70',często się widzieliśmy na zawodach.

Cenkiel zawsze miał dużą masę,startował w kategorii średniej-do 173 cm.

Dziś ma pewnie + 70 lat ,i jak to dawniejsi kulturyści-zawsze w formie :)





Stąd też -absolutnie nie zgadzam się z tekstem Rafała Konia-bo on dotyczy zupełnie innych ludzi,którzy trenują ,nie z zamiłowania ale z innych mniej trwałych pobudek.

Wydaje mnie się ,że ten tekst dotyczy też konkretnej osoby a napisany jest jakby dotyczył wszystkich.



Zmieniony przez - masti w dniu 2018-10-30 10:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Już po trenigu barków i nóg-anów wszystko napakowane na maksa a za chwilę trzeba do pracy jechać :)


A tak przy okazji-pamiętacie pewnie trening par i Joanne Ucińską?







Teraz zdobyła tytuł mistrzyni Polski w weterankach.

Swoją drogą to nie pomyslałem,że Ąśka już jest weteranką :)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Znlazłem wreszcie zdjęcie z Pabianic,gdzie widać trochę Jana Cenkiela -czwarty od lewej.





Zmieniony przez - masti w dniu 2018-10-30 16:15:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56090
A czwarty od prawej to Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Wiadomo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium